Dnes sa mi stala jedna zaujimava vec.
RB2011 po upgrade z 5.25 na 6.5 sa zacal rebootovat...chvilu siel ping, chvilu nie...odpojoval sa ethernet atd. Mysleli sme, že ideme po nu a dame na konzolu. To bolo poobede okolo 15 tej. Teraz som ju bez problemov otvoril a ma 4 hodiny uptime. To upgrade na 6.5 je taky komplikovany? Ci tam daka zrada nastala?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 6.5
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
- midnight_man
- Příspěvky: 3680
- Registrován: 15 years ago
toto je ale 2011 UAS cize ma SFP a LCD. 6.5 aj 6.6 nefunguju...router sa po restarte alebo upgrade sam rebootuju dookola 3-4 hodiny. Potom sa pusti....ale akonahle date rucne reboot..zase je to v ....
Po downgrade na 5.25 router ide ako vinko.
Po downgrade na 5.25 router ide ako vinko.
0 x
-
Walkeer
- Příspěvky: 746
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
midnight_man píše:toto je ale 2011 UAS cize ma SFP a LCD. 6.5 aj 6.6 nefunguju...router sa po restarte alebo upgrade sam rebootuju dookola 3-4 hodiny. Potom sa pusti....ale akonahle date rucne reboot..zase je to v ....
Po downgrade na 5.25 router ide ako vinko.
jedu na 6.6, predtim 6.5 na RB2011UAS-2HnD bez nejmensiho problemu
0 x
-
bl3k
- Příspěvky: 15
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Kontaktovat uživatele:
Mám stejný problém jako midnight_man. RB2011LS-IN po upgrade z 5.25 na 6.6 se dokola restartuje. Zkoušel jsem netinstall ale nic. Doufám tedy že se to po pár hodinách vzpomatuje.
0 x
-
Walkeer
- Příspěvky: 746
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
bl3k píše:Mám stejný problém jako midnight_man. RB2011LS-IN po upgrade z 5.25 na 6.6 se dokola restartuje. Zkoušel jsem netinstall ale nic. Doufám tedy že se to po pár hodinách vzpomatuje.
mas tam posledni BIOS z te 5.25? zkusil bych tam dat nejaky starsi v6 a upgrade BIOSu a pak teprve 6.6
0 x
-
bl3k
- Příspěvky: 15
- Registrován: 17 years ago
- antispam: Ano
- Kontaktovat uživatele:
- midnight_man
- Příspěvky: 3680
- Registrován: 15 years ago
-
asdewq
- Příspěvky: 539
- Registrován: 19 years ago
ake mate sluzby beziace na tych rb-ckach? mam par 2011L a LS a nepozorujem takyto problem
0 x