mam tu problem s touto verzi - jak jste na tom s vycitanim dat pres snmp - me to nechce u 750UP vycitat ether - vycte to uptime, cpu a ether chybi
ma nekdo nejakou radu ?
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 6.16
-
blizzy
- Příspěvky: 65
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Re: Verze 6.16
0 x
-
mvh
- Příspěvky: 79
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
Bohuzel 6.15 i 6.16 balicek W-FP jakmile zapnu u nv2 rezim auto dve sxt ze 7 se nahodne restartujou. Vcera jsem tam hodil 2ms a zatim to neudelalo, ale na druhym ap to nedela vubec. Bohuzel tim prichazim o krasne odezvy.
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
mvh píše:Bohuzel 6.15 i 6.16 balicek W-FP jakmile zapnu u nv2 rezim auto dve sxt ze 7 se nahodne restartujou. Vcera jsem tam hodil 2ms a zatim to neudelalo, ale na druhym ap to nedela vubec. Bohuzel tim prichazim o krasne odezvy.
Máš tam i poslední routerboot?
0 x
-
mvh
- Příspěvky: 79
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
honzam píše: Máš tam i poslední routerboot?
mam.
Jako AP slouzi SXT G-5HnD, jako klienti to stejny SXT G-5HnD a druhy je klasika SXT 5HnD. restartujou se oba klienti, AP nikdy. Dalsi vysilac je omnitik, ten ma tri klienty SXT 5HnD a tam se to nestalo ani jednou. Oba vysilace jedou v Nku oba chainy 20MHz NV2 na auto. Nechapu to, hlavne uz jsem se tesil, ze je vyresenej ubytek rychlosti pri vice skocich za sebou, ale kdyz nevis kdy se to resne je blby, navic jednou to nenabehlo vubec a musel jsem to resnout fyzicky.
0 x
-
Hatatitla
- Příspěvky: 481
- Registrován: 17 years ago
Mne testovací link robil presne to isté abolo jedno či to bolo na auto alebo nastavené manuálne na 1ms .
Reštartoval sa len klient , prípadne sa odpájal s hlásením control frame timeout
Reštartoval sa len klient , prípadne sa odpájal s hlásením control frame timeout
0 x