bojim se aby si vic nevyhrali s ikonkama jak se stabilitou nv2 apod...
PW
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 6.0rc3
- pcwifi
- Příspěvky: 2890
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Brnensko
Re: 6.0 rc3
0 x
-
ppp76
- Příspěvky: 3017
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Tak ubnt jim pretahuje zakazniky svym lama friendly prostredim kde trikrat kliknes a uz jedes, lamicky se neradi s necim nastavujou ty volej vetsinou cestu franto vem vetsi kladivo (antenu), tak to udelaj pro lamicky krasne barevny blikajici houkajici .... je to jako ve vetsine obchodu v prvni rade prodava barevnej obal , takze daj barevnej obal quick setup uz to umi , ridej se poptavkou trhu a trh si rika o barvicky
neni se cemu divit
Vemte si takovou indii to pro ne musi bejt trh jak svina a tam si na barvicky potrpej 
0 x
-
rado3105
- Příspěvky: 2288
- Registrován: 17 years ago
ppp76 píše:Tak ubnt jim pretahuje zakazniky svym lama friendly prostredim kde trikrat kliknes a uz jedes, lamicky se neradi s necim nastavujou ty volej vetsinou cestu franto vem vetsi kladivo (antenu), tak to udelaj pro lamicky krasne barevny blikajici houkajici .... je to jako ve vetsine obchodu v prvni rade prodava barevnej obal , takze daj barevnej obal quick setup uz to umi , ridej se poptavkou trhu a trh si rika o barvickyneni se cemu divit
Vemte si takovou indii to pro ne musi bejt trh jak svina a tam si na barvicky potrpej
0 x
- hapi
- Příspěvky: 12989
- Registrován: 19 years ago
rado3105 píše:ppp76 píše:Tak ubnt jim pretahuje zakazniky svym lama friendly prostredim kde trikrat kliknes a uz jedes, lamicky se neradi s necim nastavujou ty volej vetsinou cestu franto vem vetsi kladivo (antenu), tak to udelaj pro lamicky krasne barevny blikajici houkajici .... je to jako ve vetsine obchodu v prvni rade prodava barevnej obal , takze daj barevnej obal quick setup uz to umi , ridej se poptavkou trhu a trh si rika o barvickyneni se cemu divit
Vemte si takovou indii to pro ne musi bejt trh jak svina a tam si na barvicky potrpej
na tieto komenty som si uz zvykol, len narozdiel od nv2 airmax funguje bez problemov:D
na tyto komenty jsem si taky zvykl, totální většina ubnt userů neřeší kolik nebo jak to jede
0 x
-
ppp76
- Příspěvky: 3017
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
ludvik
- Příspěvky: 4448
- Registrován: 15 years ago
To máš jako s internetovými rychlostměřáky ... myslíš, že měří někdo, kdo je spokojen? Málokdy ...
hapi píše:na tyto komenty jsem si taky zvykl, totální většina ubnt userů neřeší kolik nebo jak to jede
0 x
- aliney
- Příspěvky: 1312
- Registrován: 15 years ago
a ti co jsou nespokojeni meri na "meracich" jako LUPA apod. kde bezi speedtest, webserver i databaze na jednom stroji, takze vysledky s 90% chybou podle toho kolik je hodin...
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
We are close to releasing v6, but some final testing is needed. Please report any issues you find, we will update the v6rc3 build often, pay attention to the build date of the files.
The current build has new Queue functionality described here: http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=1&t=67037
What's new in 6.0rc3 (2012-Nov-06 10:36):
*) fixed problem - MetaROUTERs did not work on RB2011s;
*) fixed problem - Realtek 1Gbit ethernet cards did not work;
*) added "/ip settings" menu with following settings:
ip-forward, send-redirects, accept-source-route, accept-redirects,
secure-redirects, rp-filter, tcp-syncookies;
*) fix some ipv6 firewall matchers;
*) improved performance for eoip,eoipv6,gre,gre6 tunnels, especially on multi core;
The current build has new Queue functionality described here: http://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=1&t=67037
What's new in 6.0rc3 (2012-Nov-06 10:36):
*) fixed problem - MetaROUTERs did not work on RB2011s;
*) fixed problem - Realtek 1Gbit ethernet cards did not work;
*) added "/ip settings" menu with following settings:
ip-forward, send-redirects, accept-source-route, accept-redirects,
secure-redirects, rp-filter, tcp-syncookies;
*) fix some ipv6 firewall matchers;
*) improved performance for eoip,eoipv6,gre,gre6 tunnels, especially on multi core;
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
-
rado3105
- Příspěvky: 2288
- Registrován: 17 years ago
vyriesilo mi to problem s SQ, a s btestom cez nv2 spoj...
aka je pointa ip settings? na co to je dobre?
aka je pointa ip settings? na co to je dobre?
0 x
- hapi
- Příspěvky: 12989
- Registrován: 19 years ago
-
rado3105
- Příspěvky: 2288
- Registrován: 17 years ago
v rc3 spred tyzdna mi padal btest cez nv2 spoj v tcp, udp vobec nesiel. Pricom ked som test robil na router ktory je po kabli ziadny problem siel....
0 x
-
rado3105
- Příspěvky: 2288
- Registrován: 17 years ago
inak co je sranda tak hned po nalogovani mi v SQ nabehnu obrovske rychlosti...potom sa to vrati na normal...nehapem co to robi, aj vam?
0 x
-
rado3105
- Příspěvky: 2288
- Registrován: 17 years ago
po upgrade jednej rb750 z v5.18 nenabehla..., pomoze jedine vypnutie z elektriny...krasa...
0 x