What's new in 2.9.32:
*) fixed bug in PPPoE, PPTP and L2TP - rate limiting queue addition failed sometimes;
*) fixed bug in PPPoE, PPTP and L2TP - after reboot 100s of users reconnecting can make
some connections non working;
*) fixed bug in PPPoE, PPTP and L2TP - some logged out users could still be shown in active
ppp users lists, disallowing re-login if only-one is set;
*) speed up WinBox secure mode data transfer rate 2.5 times;
*) notice clock changes made by NTP and adjust GMT offset accordingly;
*) console command "system reset" has been renamed to "system reset-configuration";
*) user manager - improved object removal performance;
*) user manager - added session and log removal;
*) user manager - user page now requires customer's public-id;
*) user manager - fixed logout crash bug;
*) user manager - fixed order of dirs in export;
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 2.9.32
-
bart.simpson
- Příspěvky: 63
- Registrován: 21 years ago
- Bydliště: IDTNET - Praha
- Kontaktovat uživatele:
Verze 2.9.32
0 x
-
pepulis
- Příspěvky: 1418
- Registrován: 20 years ago
Používa-li někdo vykreslování počtu uživatelů a connection na web, tak tahle verze ma s tim problemy a to s poctem spojeni. Jednou je vykresli, podruhe nikoliv. Neni to nejak zasadni vec, ale nekdo muze tenhle problem resit. Vratil jsem pak verzi na 2.9.28 a vse zase bez problémů.
0 x
-
janrad
- Příspěvky: 45
- Registrován: 20 years ago
pepulis píše:Používa-li někdo vykreslování počtu uživatelů a connection na web, tak tahle verze ma s tim problemy a to s poctem spojeni. Jednou je vykresli, podruhe nikoliv. Neni to nejak zasadni vec, ale nekdo muze tenhle problem resit. Vratil jsem pak verzi na 2.9.28 a vse zase bez problémů.
a ako je na tom scheduler v tejto verzii ?? funguje aj po resete RB alebo uprave scriptu ?? Alebo je to tak ako v 31 ?
0 x
-
pepulis
- Příspěvky: 1418
- Registrován: 20 years ago
janrad píše:pepulis píše:Používa-li někdo vykreslování počtu uživatelů a connection na web, tak tahle verze ma s tim problemy a to s poctem spojeni. Jednou je vykresli, podruhe nikoliv. Neni to nejak zasadni vec, ale nekdo muze tenhle problem resit. Vratil jsem pak verzi na 2.9.28 a vse zase bez problémů.
a ako je na tom scheduler v tejto verzii ?? funguje aj po resete RB alebo uprave scriptu ?? Alebo je to tak ako v 31 ?
To netusim, protoze tak dlouho jsem ho nezkousel, aby se mi enjaky skript vykonal. Pouzivam verzi 2.9.28, tam mi jede vse bez problemu, i scheduler.
0 x
-
McCall
- Příspěvky: 100
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele: