❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 4.13
-
homer
- Příspěvky: 59
- Registrován: 16 years ago
- antispam: Ano
Re: Verze 4.13
Tato verze má ještě drobné mouchy.Po nahrátí se u několika klientů buď disabloval interface, nebo došlo k tomu, že ačkoliv byl interface zapnutý i nastavený, nepřipojil se na AP. Jednalo se vždy o karty R52N. Ve scanu byla sit videt, ale klient se nepřipojí. V jednom případě bylo nutné vyměnit kartu, v druhém případě připojit na jiné AP. Zkoušeli jsme všechno možné, ale klient se prostě nepřipojí, ani reset do defaultu nepomohl.Zřejmě se jedná o nějaký bug v driveru karty. Nedoporučuji s tím moc experimentovat,pokud nechcete vyjíždět na servis
U všech upgradu se přecházelo z verze 4.5
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Zdravim Vas, panove, tak jsem se odhodlal take k vyzkouseni teto verze na PC plarforme - zatim se zda, ze jede vse stabilne - jen bych se chtel zeptat: nemam tam balicek wireless-nv2 - da se jeste nekde sehnat?
Děkuji za odpověď.
Děkuji za odpověď.
0 x
- honzam
- Příspěvky: 5527
- Registrován: 19 years ago
mel by být obsažen v combined package http://download.mikrotik.com/routeros-x86-4.13.npk
pripadne vyzkousej all http://download.mikrotik.com/all_packages-x86-4.13.zip
pripadne vyzkousej all http://download.mikrotik.com/all_packages-x86-4.13.zip
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
michal.siman
- Příspěvky: 1019
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Plzeň-jih
net.work píše:v all packages prave neni - zkusim ten combineddiky
dyk v je v tomto topicu o par radek vyse:
http://www.mikrotik.com/download/share/wireless_nv2_4_13.npk
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
michal.siman
- Příspěvky: 1019
- Registrován: 18 years ago
- Bydliště: Plzeň-jih
net.work píše:jo a zkousel si na ten link kliknout?
nu ale to si nerek ze to nefunguje!
http://www.uloz.to/6674554/wireless-nv2-4-13-mipsle-npk
http://www.uloz.to/6674555/wireless-nv2-4-13-mipsbe-npk
http://www.uloz.to/6674556/wireless-nv2-4-13-ppc-npk
http://www.uloz.to/6674557/wireless-nv2-4-13-npk
0 x
-
net.work
- Příspěvky: 2779
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
-
level
- Příspěvky: 328
- Registrován: 20 years ago
pozor u teto verze pokud v "Packages " aktivujete nv2 a prejdete na 5.0rc5 vypne se Wireless karta.
0 x