What's new in 4.15 (2010-Dec-13 12:37):
*) upgraded broken RB1000 bootloader which was included with v4.14;
nejen špatný bootloader ale prý i verze 4.14 obracela funkci resetovacího jumperu. Pokud nebyl spojen = zařízení se po rebootu vyresetovalo
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 4.15
-
Peyrak
- Příspěvky: 1588
- Registrován: 19 years ago
honzam píše:nejen špatný bootloader ale prý i verze 4.14 obracela funkci resetovacího jumperu. Pokud nebyl spojen = zařízení se po rebootu vyresetovalo
to už dělala i nějaká V3 s RB1000, kvůli tomu jsem se ho tenkrát zbavil, ale záhada to byla zapeklitá
0 x
-
Leeonek
- Příspěvky: 3485
- Registrován: 21 years ago