Ted koukam ze mi u teto verze u klientu dost lita signal a to o cca 10dBm
chvilku ma klient treba -69 za chvilku -80 dela to u vsech klientu na tomto AP na vsech sektorech a neni to jen chyb ze by se spatne zobrazovala informace protoze to same chovani vidim i ze strany klienta. Vecer zkusim v5 popr. v3.30 a uvidime
❗️Toto je původní ISPforum.cz ve stavu k únoru 2020 běžící v omezeném režimu pro archivační účely. Aktivní verzi naleznete na adrese https://telekomunikace.cz
Verze 4.11
-
Tomáš Nesrsta
- Moderátor
- Příspěvky: 1333
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Karlovy Vary
- Kontaktovat uživatele:
Re: Verze 4.11
0 x
-
jany
- Příspěvky: 319
- Registrován: 18 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Mal som 3.28 a islo to celkom dobre. Od kedy som dal 4.11 tak sa to tak serie, ze sa chcem vratit znova k 3.28. winbox velmi casto zatuhne, nepracuje mi skript, ktory pred tym pracoval (konkretne DDNS skript) ...
0 x
-
jahoo
- Příspěvky: 154
- Registrován: 20 years ago
- Kontaktovat uživatele:
Thomeless píše:Ted koukam ze mi u teto verze u klientu dost lita signal a to o cca 10dBm
chvilku ma klient treba -69 za chvilku -80 dela to u vsech klientu na tomto AP na vsech sektorech a neni to jen chyb ze by se spatne zobrazovala informace protoze to same chovani vidim i ze strany klienta. Vecer zkusim v5 popr. v3.30 a uvidime
jak dopadlo nasazeni v5, zlepsilo se to?
0 x
-
Tomáš Nesrsta
- Moderátor
- Příspěvky: 1333
- Registrován: 18 years ago
- antispam: Ano
- Bydliště: Karlovy Vary
- Kontaktovat uživatele: