Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ČTU žádost o poskytutí MAC, SSID, GPS vysílačů

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
ianek
Příspěvky: 134
Registrován: 18 years ago

Re: ČTU žádost o poskytutí MAC, SSID, GPS vysílačů

Příspěvekod ianek » 6 years ago

Insider píše:
ianek píše:Nebo máte v lokalitě udavače a máte kontrolu ....

Jako jak udavače? Jako že vysílát mimo pásma VO nebo nemít IO je OK? NENÍ TO JAKO TROCHU PŘES ČÁRU?

Jasně, ale taky pak máte konkurenta, který se jen třepe když někomu spadne dfs do indooru a posílá to ....
0 x

Uživatelský avatar
cz_ranger
Příspěvky: 180
Registrován: 16 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod cz_ranger » 6 years ago

ianek píše:
Insider píše:
ianek píše:Nebo máte v lokalitě udavače a máte kontrolu ....

Jako jak udavače? Jako že vysílát mimo pásma VO nebo nemít IO je OK? NENÍ TO JAKO TROCHU PŘES ČÁRU?

Jasně, ale taky pak máte konkurenta, který se jen třepe když někomu spadne dfs do indooru a posílá to ....

Stačí nastavit channel list a "spadne do indooru" nemůže nastat. Trochu mi to připomíná oblíbený vtip "spadl mi na kudlu a pak ještě děvětkrát". Sorry jako.
1 x

Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Ispič » 6 years ago

Když nám poslali tuto žádost, bojkotoval jsem to. U sektorů jsem napsal jen ssid, komplet smyšlené kanály a nikomu to nevadilo. GPS souřadnice jsem psal normálně ve formátu co mi vyplivnou mapy.cz. K totazu proč jsem neuvedl souřadnice v nějakém tom jejich požadovaném formátu, jsem odepsal že nevím co je to za formát. Přijeli, změřili, poslali protokol. Nakonec si prostě poradili kluci ušatí.
0 x

Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Insider » 6 years ago

okoun píše:halt čára se furt posouvá, dříve to bylo bylo vysílání na stejném kanálu jako kdo už tam vysílal, dále to byly výkony, dále to byly frekvence pod 5,4 dále to jsou frekvence nad 5,8 no a co bude dále jen hádejte :D


No jistě, vařej Vás jak raky..
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 6 years ago

Ispič píše:Když nám poslali tuto žádost, bojkotoval jsem to. U sektorů jsem napsal jen ssid, komplet smyšlené kanály a nikomu to nevadilo. GPS souřadnice jsem psal normálně ve formátu co mi vyplivnou mapy.cz. K totazu proč jsem neuvedl souřadnice v nějakém tom jejich požadovaném formátu, jsem odepsal že nevím co je to za formát. Přijeli, změřili, poslali protokol. Nakonec si prostě poradili kluci ušatí.


a co jako měřili? frekvence?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Ispič
Příspěvky: 186
Registrován: 6 years ago

Příspěvekod Ispič » 6 years ago

okoun píše:
Ispič píše:Když nám poslali tuto žádost, bojkotoval jsem to. U sektorů jsem napsal jen ssid, komplet smyšlené kanály a nikomu to nevadilo. GPS souřadnice jsem psal normálně ve formátu co mi vyplivnou mapy.cz. K totazu proč jsem neuvedl souřadnice v nějakém tom jejich požadovaném formátu, jsem odepsal že nevím co je to za formát. Přijeli, změřili, poslali protokol. Nakonec si prostě poradili kluci ušatí.


a co jako měřili? frekvence?


Měřili jestli nevysíláme mimo povolené kanály.
0 x