Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Provozní a lokalizační údaje se nám vrací... k 1.10.2012

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Re: Provozní a lokalizační údaje se nám vrací... k 1.10.2012

Příspěvekod ludvik » 8 years ago

Proč? Protože jim to zaplatí všichni ze svých daní ... a ty se kvůli tomu nemohou vyplácat na nic jiného.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Magic
Příspěvky: 66
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Magic » 8 years ago

Ten NFSEN vypadá zajímavě. Dokonce mi to připomíná Flowmon, ale možná to je jen dojem. :)
Používá někdo FlowTools?
0 x

Star_Gate
Příspěvky: 256
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Star_Gate » 8 years ago

Tak, taky mi hodně vadí ty předražený řešení co se tu nabízej jen proto, že to stát zacvaká a někdo si z toho udělá hodně výnosnej byznys. Pro ty miliony z daní který se takhle zbytečně vyplácali by se našlo určitě lepší a účelnější využití.

Jinak. My taky používáme nfsen na FreeBSD a spokojenost. Běží nám to na serveru kde je monitoring sítě takže v podstatě zadarmo.
0 x

Filipová Ludmila
Příspěvky: 139
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Filipová Ludmila » 7 years ago

Zajímalo by mne docela jak to kdo řeší s proplácením. Nechácte si provoz proplácet nebo to tiše trpíte a jede to na Vaše náklady? Dobré by byli i návody co se týká smlouvy.
Díky za odpovědi
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 7 years ago

Filipová Ludmila píše:Zajímalo by mne docela jak to kdo řeší s proplácením. Nechácte si provoz proplácet nebo to tiše trpíte a jede to na Vaše náklady? Dobré by byli i návody co se týká smlouvy.
Díky za odpovědi


Proplácet od MV, včetně energií a supportu. Ale je tam podmínka že síť nesmí "být úplně malá", přesnou hranici "malosti" si ale asi při posuzování žádosti cucají z prstu, metodika asi neexistuje.
Naši smlouvu k dispozici nedám, ale mohu dohodit firmu, co zpracuje projekt a nechá ho MV posoudit, a to zdarma. Šikovní pánové. My prostě jen podepsali, nachali jejich technika nainstalovat, ... bez práce :)
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Filipová Ludmila
Příspěvky: 139
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Filipová Ludmila » 7 years ago

Zdarvím,
a pošlete do PM tu firmu?
Děkuji LF
0 x

Filipová Ludmila
Příspěvky: 139
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Filipová Ludmila » 7 years ago

Ale je tam podmínka že síť nesmí "být úplně malá", přesnou hranici "malosti" si ale asi při posuzování žádosti cucají z prstu, metodika asi neexistuje.

To je hodně nefér. Zákon platí pro nás všechny tedy by měli proplácet všem a ne jak se jim to hodí.
LF
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 7 years ago

Filipová Ludmila píše:
Ale je tam podmínka že síť nesmí "být úplně malá", přesnou hranici "malosti" si ale asi při posuzování žádosti cucají z prstu, metodika asi neexistuje.

To je hodně nefér. Zákon platí pro nás všechny tedy by měli proplácet všem a ne jak se jim to hodí.
LF


No, on je asi problém, že to někdo zneužíval, tedy za 1000,- si "zřídil" "podnikání" v oboru a pak si domluvil proplácení HW za stovky tisíc.
Firma je Actimmy, a.s., chtějte pana Lašáka, klidně se odvolejte na mě.

Petr Švestka
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

vojtasan
Příspěvky: 96
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod vojtasan » 7 years ago

Když jsem sháněl já systém na logování,tak chtěli,abych měl minimálně 250 klientů,jinak se semnou nebavili..AvalarIs.U jiných je to stejné.
0 x

Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Robotvor » 7 years ago

Máme https://www.net-service.cz/cz/ flowpro zašlou vše potřebné na proplácení.
0 x