Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Zadost o poskytnuti informaci ČTU

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Re: Zadost o poskytnuti informaci ČTU

Příspěvekod reset » 13 years ago

Tady u nas chytam nejaka AP, v nazvu to ma GTS a bez problemu to smazi na indorech na km daleko
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 13 years ago

Tady u nás působí firma, co jede jen na indoor kanálech, by mě zajímalo, jestli jsou tak hloupí, nebo tak drzí, každopádně máme v pásmu o rušiče míň.
0 x

Ajfel
Příspěvky: 962
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Ajfel » 13 years ago

Peyrak píše:Tady u nás působí firma, co jede jen na indoor kanálech, by mě zajímalo, jestli jsou tak hloupí, nebo tak drzí, každopádně máme v pásmu o rušiče míň.

Tady u nas pusobi firma, ktera se neboji postavit obecnimu uradu propoj mezi jejich budovami na indoor kanalech a do ssid jim da wan_obecniurad atp. A vsechno je ok
0 x

Repkins
Příspěvky: 719
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Brno

Příspěvekod Repkins » 13 years ago

Indoor kanály u konkurence bych vůůůbec neřešil.. U nás to používají i větší firmy a jsem rád, že mě nelezou do frekvencí... I tak se najde dost wocasů, kteří si postaví 50m od mýho sajtu svoje hnízdo přímo doprostřed mýho páteřního spoje a začnou smažit stejným směrem na stejné frekvenci a se stejnou polarizací. To je na vraždu..
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 13 years ago

za to bych upaloval...

ale stejnak nechápu ty default lidi. přeci když to dají do defaultu, tak jim to musí ject hůře ne? já to na jednom spoji zkusil a vůbec to nefungovalo, protože se mi tím zrušili okolní spoje a celé to jelo max 8Mb jedním směrem. když jsem dal všude výkony do normy tak to jelo úplně krásně (spíše na max. úrovni wifi)
a nejvíce zajímavé je to, že většinou ty default jsou na anténách waveant a rocket...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

pin
Příspěvky: 80
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Zlín

Příspěvekod pin » 13 years ago

Až nascanujete 200 SSID nacpaných od 5500 do 5700,začnete přemýšlet jak z toho ven a pro koho je 5180 až 5320 dobré,případně jestli nezačít řešit nějakou petici za uvolnění dalších kanálů.
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 13 years ago

jo do takove petice bych take sel ... ale problem bude spise technicko-fyzikalni .. tedy harmonicke do desitky ..
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

baz
Příspěvky: 413
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod baz » 13 years ago

jestli by nestacilo zlegalizovat 5340-5480 pro nase ucely, zase by par kanalu pribylo :D
0 x

miract
Příspěvky: 1312
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod miract » 13 years ago

Zrovna v tomhle pasmu asi jiz neco bude, nebot nikde na svete to neni povolene. Tak leda ten indoor, ale o tom taky pochybuju.
0 x