Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

EET od května ...

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Re: EET od května ...

Příspěvekod okoun » 4 years ago

hocimin1 píše:
hapi píše:máme pouze bez hotovostní platby. Pokud někdo náhodou chce za něco zaplatit hotově, prachy si vemem, hodim si je na účet a zaplatim to za ně. Těhle stavů je ale minimum. Všechny tlačíme na bez hotovost. Nejde o velký prachy, paušály za net nula nic a pokud nezaplatí montáž tak to jedince pěkně předvede že s platbami budou vždy problémy ať jsou jakýkoliv.


To slo do ted, ale az zacne platit eet tak to nepujde. Vzal jsi hotovost bez dokladu za sluzbu nebo zbozi, to co sni pak udelas to nikoho nezajima.

Protoze poradi je uctenka a pak hotovost.

Na jednu stranu nechapu proc se vsichni tomu tak zdrahate.
Uctuju v stormware Pohode, nastavim si mpohodu. Do telefonu jedu mKasu, v ni je eet. Doklad se mi sesynchronizuje s pohodou v prodejkach a je to.

Na tech 10 dokladu co udelam za rok to asi staci

Taham jen mobil, uctenku zasilam na email (to zakon dovoluje), v nejhorsim mohu tisknout na bluetooth. A v neposlednim, kdyby tiskarna nesla- vemu papir vyplnim na nej udaje, napisu fik a je to taky uctenka


nene on hotovost nebere on bere peníze převodem, celé to funguje na důvěře že ty peníze předá do banky za ně, což je otázka kolik lidí tu důvěru mu přenechá :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

S_a_M píše:Klonim se k reseni pres cmr system jediny co mne jeste chybi je anonymni prodej tedy prodej zakaznikovy ktereho nemam v evidenci (ano spousta z vas namitne resto pres ucetni sw). Bohuzel flexi nema mobilniho klienta a zadavat pres web je vopruz. Takova drobnost ktera mne v tuhle chvili asi tizi nejvic.

To je problém si založit v IS pána jménem Prodej Drobný ? ;-)
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Neni ale pokazdy musim zmenit tel a mailovku :) coz jako lenosnemu cloveku cini problem. Kazdopadne to mam takto pripravene ;)
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

a kdo říká že to musíš zadat ihned? dle zákona to můžeš odeslat do několika hodin.....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Si vtipnej ja si nepamtuju ani co se delo pred hodinou :D. Natoz abych myslel na to ze vecer mam zadat tri doklady ;) Nejlepsi je to udelat na miste.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

okoun píše:a kdo říká že to musíš zadat ihned? dle zákona to můžeš odeslat do několika hodin.....

Ani náhodou, tržbu musíš zaregistrovat a účtenku předat ihned po přijetí tržby. Pouze v případě tech. potíží tržbu můžeš zaregistrovat do 48 hodin (ale i tak musíš vydat účtenku s PKP kodem).
0 x

rsaf
Příspěvky: 1669
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod rsaf » 4 years ago

S_a_M píše:Neni ale pokazdy musim zmenit tel a mailovku :) coz jako lenosnemu cloveku cini problem. Kazdopadne to mam takto pripravene ;)

To prodáváš v terénu anonymním zákazníkům??? Máš stánek s routrama na tržnici?
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Tak nejak to mam :) zavola znamej ze neco potrebuje pro toho a toho ... tak nikdy nevis co to je za cloveka.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!