Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

hodinová sazba technika

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
coolerman1
Příspěvky: 326
Registrován: 17 years ago

Re: hodinová sazba technika

Příspěvekod coolerman1 » 4 years ago

Gemb píše:
coolerman1 píše:
Gemb píše:
Nie, západ Slovenska, PN kraj...teraz mam v našej firme nového kolegu ktorý prišiel z východu, a co som sa s ním bavil tak zarábal okolo 800 až 900e ako obyč technik a to robil v sieti o 2000 klientoch, prevažne lowcost klienti... Potom mi prišlo ešte viac zle... Ze na západe vo väčšej sieti so zarobil menej a robil viac.... Ú mňa tie prachy tiež neboli hlavný faktor odchodu... Problém bolo hlavne vedenie firmy a ich trápne sracky... Žili a aj žijú stále v inom svete, viac peňazí nedajú...


Bombard už má 4000 klientov ?

Odchadzal som odtial v polke 2016 a vtedy ich mali tolko, urcite sa tento pocet za 3 roky zvysil, mozno maju aj 4,5k....pri ich politike....je to divny kraj, hlavne ked v roku2019 niekto spravi super akciu, ze zriadenie za 1€ :D sorry ale v tt zriadujeme za 1€ uz dlhe roky a vela dalsich firiem tiez. To sa potom ryzuje ked sa kupuju low cost mikrotiky, klient si plati kabel, konzolu. 1 hod je zadarmo, nad sa plati...chcel by som take instalacie...sektory nabuchane po 40-60 klientoch :D


Známa mi hovorila že im išiel pomaly net a nakoniec in spravili servis na počítači za 100€ že problém bol tam :grin:😁
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 years ago

coolerman1 píše:
Gemb píše:
coolerman1 píše:
Bombard už má 4000 klientov ?

Odchadzal som odtial v polke 2016 a vtedy ich mali tolko, urcite sa tento pocet za 3 roky zvysil, mozno maju aj 4,5k....pri ich politike....je to divny kraj, hlavne ked v roku2019 niekto spravi super akciu, ze zriadenie za 1€ :D sorry ale v tt zriadujeme za 1€ uz dlhe roky a vela dalsich firiem tiez. To sa potom ryzuje ked sa kupuju low cost mikrotiky, klient si plati kabel, konzolu. 1 hod je zadarmo, nad sa plati...chcel by som take instalacie...sektory nabuchane po 40-60 klientoch :D


Známa mi hovorila že im išiel pomaly net a nakoniec in spravili servis na počítači za 100€ že problém bol tam :grin:😁

No kdyz byl zavirovanej tak proc ne.
0 x