Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Neplacení poplatku za zřízení služebnosti obcím

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 4 years ago

To by bylo moc hezký. Pak ještě všechny státní a polostátní firmy, který spravujou majetek státu a jdu kopat další vesnici.
0 x

halamicek
Příspěvky: 248
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod halamicek » 4 years ago

Jo to bude super, to budou zastupitelstva nadšeně povolovat uložení sítě...
0 x
Halamíček Jakub

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 4 years ago

Můžou být rádi, že na tu výstavbu nemusí přispívat.
Jinak obce jsou tý levnější správci a hlavně si můžeš vybrat. Date břemeno za 10,-Kč? Nedáte tak jdu jinam.
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 years ago

helapc píše:Můžou být rádi, že na tu výstavbu nemusí přispívat.
Jinak obce jsou tý levnější správci a hlavně si můžeš vybrat. Date břemeno za 10,-Kč? Nedáte tak jdu jinam.

U nas pred par roky CEZ kopal a ulozil 100m kabelu do zeme pro rozvadec.Obec dostala 5kc za metr.
0 x

halamicek
Příspěvky: 248
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod halamicek » 4 years ago

helapc píše:Můžou být rádi, že na tu výstavbu nemusí přispívat.
Jinak obce jsou tý levnější správci a hlavně si můžeš vybrat. Date břemeno za 10,-Kč? Nedáte tak jdu jinam.

Jj, určitě se obcím,které už někdy v minulosti platily překládku některých siti bude chtít do břemene zdarma. Netvrdím,že takové nebudou, ale v celkovém měřítku to bude problém
0 x
Halamíček Jakub

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 4 years ago

Já to opravdu vítám. Mě by kolikrát dali věcné břemeno zadarmo, ale báli se aby nebyli popotahovaní. ČEZ u nás ve vesnici platil věcné břemeno paušálně 1000,-Kč za libovolnou vzdálenost. Až když jsem já začal platit za metr museli oni taky.
Otázka co budou dělat když bude víc zájemců.
0 x