Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Předběžný závěr EK, kupujte popcorn

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
Uživatelský avatar
Insider
Příspěvky: 2453
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Předběžný závěr EK, kupujte popcorn

Příspěvekod Insider » 4 years ago

https://ec.europa.eu/commission/pressco ... ip_19_5110

A máme tu další flagrantní nedodržování zákonů polepšovnou v podobě nečinnosti při regulaci podnikání v telekomunikacích a hospodářské soutěži v podobě mnohaletého sporu VF vs O2 et TM. Suchý nezůstane ani an UOHS. Už na to ale s polepšovnou ani nesahnou, protože to přebírají orgány EU.
Article 11(6) of the Antitrust Regulation provides that the opening of proceedings by the Commission relieves the competition authorities of the Member States of their competence to apply EU competition rules to the practices concerned. Article 16(1) further provides that national courts must avoid adopting decisions that would conflict with a decision contemplated by the Commission in proceedings it has initiated.

No a vzhledem k tomu, že to je vedeno jako antitrust neboli cartel case tak kupuju Colu a Popcorn, nasazuju potápěčské brýle.
0 x
Michal Peterka, KPE spol. s r.o.
V Hůrkách 1, Praha5 Nové Butovice, Tel: 242498100, 777208819
http://pojitko.cz