Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ART183

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
pata
Příspěvky: 112
Registrován: 12 years ago

Re: ART183

Příspěvekod pata » 5 years ago

takeover of services = jde o to aby silan trojka mela via CTU dobre podklady k budoucimu prevzeti vasich zakazniku, nic vic, nic, min..... = informace (a nejen o odberatelich) nástroj moci
0 x

ianek
Příspěvky: 134
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ianek » 5 years ago

Ladik píše:My nic nestahujeme a ty jo?
Ja to jednou nevyplnil, vykaslal jsem se na termin s tim, ze mam cas a za jeden formular priletela pokuta na osm tacu.
Pry jsem narusil statistiku a totalne zkreslil udaje cele te jejich databaze cele republiky, no proste co tam vsechno psali, hruza.
Tak jsem se odvolal a nakonec to stahli na polovinu, HAJZLI jedni.


Ale, ale. Jde o ty geo údaje na které nemá ČTU právní nárok.
To není žádná statistika, nebo vykazování nebo jak tomu říkají, ale sprostý zneužívání , navíc absolutně nesmyslný, úplně by stačil údaj obec : počet přípojek.
A teď tam bude informací jěště víc, asi pěkný sr*ky, když to neuveřejnili hned.
Kdyby se proti tomu postavilo aspoň 20% podnikatelů tak mají problém. Ale jestli to s nima řeší jeden , dva lidi , tak je to moc. Proto se vaří čím dál tím víc. A co mě na tom vadí nejvíc, že nejmenovaný sdružení co by jako mělo kopat za menší firmy, hraje s ČTU a tyto praktiky obhajuje.
Příště bude zase další rozšíření, to je jasná věc. Nakonec zaměstnáš dalšího jednoho dva tři lidi jenom na práci pro ČTU.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

neni to náhodou podnět od EU? Ona chce vědět kde je co pokrytý kvůli dotacím.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

ianek
Příspěvky: 134
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ianek » 5 years ago

hapi píše:neni to náhodou podnět od EU? Ona chce vědět kde je co pokrytý kvůli dotacím.


Až bude nařízení EU, že mám tohle svinstvo evidovat a vyplňovat, pak nebude námitek. Prozatím je to aktivita MPO a ČTU a to nezákonná .
0 x