Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Snaha CTU o pokutu za každou cenu

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Re: Snaha CTU o pokutu za každou cenu

Příspěvekod ppp76 » 5 years ago

mpcz ano ukony delat muzou ale proc po me chtej neco co mi zakon nenakazuje nikterak archivovat a samozrejme na konci dopisu nechybi pouceni o tucne pokute
0 x

mpcz
Příspěvky: 2779
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mpcz » 5 years ago

ppp76 píše:mpcz ano ukony delat muzou ale proc po me chtej neco co mi zakon nenakazuje nikterak archivovat a samozrejme na konci dopisu nechybi pouceni o tucne pokute

Toto je pouze jedna z domněnek: Třeba proto, aby porovnali výpověď se skutečností, kterou zaknihovali sami před časem. Ještě si prostuduj zákon, jestli nějaký paragraf tuto povinnost neukládá. (To je opět jen domněnka). mpcz, 3.nov.2018
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 5 years ago

Videl sem spis hned jak to v patek doslo sem tam sel , maj tam prd :) tak netusim co zkousej a zadnej zakon mi neuklada schranovat udaje kde jsem co mel kdyz pred casem nasazeno a to jsem ho prolezl odshora dolu a naopak
0 x

ianek
Příspěvky: 134
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ianek » 5 years ago

ppp76 píše:Videl sem spis hned jak to v patek doslo sem tam sel , maj tam prd :) tak netusim co zkousej a zadnej zakon mi neuklada schranovat udaje kde jsem co mel kdyz pred casem nasazeno a to jsem ho prolezl odshora dolu a naopak

Mě z toho opravdu vychází jediné. Mají procenta z pokut a řekl bych 10-20 procent. Jinak taková snaha co probíhá, to je opravdu síla. Nebo že by Janeček tajně přesel k ČTU ?
0 x