Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

HKfree: spolek se brání dani za sdílení internetu, podle úředníků jde o byznys

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
joker
Příspěvky: 471
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: HKfree: spolek se brání dani za sdílení internetu, podle úředníků jde o byznys

Příspěvekod joker » 6 years ago

evil píše:Hm a mozna sem ti lide z tech spolku pisou proto, ze je dokaze vytocit dobela kdyz po te 8h sichte neco delaji zadarmo a pak prijde nekdo kdo sezral moudrost celyho vesmiru a dela z nich zlodeje a pise o nich lzi. To ze si neco takoveho neumite predstavit neco vypovida o vasi povaze ... a nic kladneho to neni :)

Jinak ja uz se zde nebudu k nicemu konkretnimu vyjadrovat. Vydrzel jsem to pomerne dlouho a vzal jsem si z toho pouze ponauceni ze to bylo zbytecne a ze s tou nenavisti, zavisti a nepochopenim nic nezmuzu.

Uz si to tu budu jen cist abych si pripominal ze mimo mou socialni bublinu zije uplne jiny druh lidi.


Presne tak, vylez obcas mimo bublinu a rekni jinemu druhu, kdy posles za vybor udaje do sbirky :-)


Nevim jak tam slape opticky magna... no maji tam ceny od 199 Kc za Mbit za 10/10 az po 440/100 Mbit... tak by se to chtelo zeptat v barakach kde je zavedeny kolik tam mate hkf clenu.

Presne jak tu nekdo napsal, ze kdyby prijmy sly zpet do site tak ma vsude Ericssony. Ale ono se setri na komunitni centrum jak jsem se dovedel az tady z toho vlakna. Asi teda ve vyboru sedi nejaky socialni myslitele, ja tomu nerozumim:) akorat vim ze ta firma zacinala jeste v minulym stoleti wifinkama, daleko driv nez hkf a snad jeste ze statniho podniku Lesy - domena vslesy zalozena 1999, sidlilo to tam kde sidli Lesy Ceske Republiky
0 x