Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

průkaz ZTP - možnost slevy

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

průkaz ZTP - možnost slevy

Příspěvekod hol » 8 years ago

Ahoj,

lidi (invalidi) se na to občas ptají a nikde jsem to nenašel. Je možné čerpat příspěvky od státu na přípojku internetu, jako to má třeba O2. Pokud ano, tak co je potřeba, jak moc je to složité a zda to někdo máte a řešíte.

děkuji moc za info
0 x

raven-il
Příspěvky: 1097
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod raven-il » 8 years ago

hol píše:Ahoj,

lidi (invalidi) se na to občas ptají a nikde jsem to nenašel. Je možné čerpat příspěvky od státu na přípojku internetu, jako to má třeba O2. Pokud ano, tak co je potřeba, jak moc je to složité a zda to někdo máte a řešíte.

děkuji moc za info


My davame seniorum a ztp slevu automaticky ze sveho, dotace na to nebereme.
0 x
Josef Smola
k mikrotiku jsem se vratil po 4 letech a mam pocit, ze kdyby zakazali vsechny zabugovany feature, zustane jen ten barevnej terminal....

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 8 years ago

raven-il píše:
hol píše:Ahoj,

lidi (invalidi) se na to občas ptají a nikde jsem to nenašel. Je možné čerpat příspěvky od státu na přípojku internetu, jako to má třeba O2. Pokud ano, tak co je potřeba, jak moc je to složité a zda to někdo máte a řešíte.

děkuji moc za info


My davame seniorum a ztp slevu automaticky ze sveho, dotace na to nebereme.


To my taky. Ale teď mi chlapík vysvětlil, že O2 si na něj uplatnilo slevu 200 a další kilo mu asi dalo slevu "ze svého"... a divil se, že my mu to slevíme jen ze svého.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 8 years ago

http://www.ctu.cz/tiskova-zprava-k-pred ... n-v-ramc-1

Dle tohoto bych řekl, že čerpat z našich daní na slevy nemůžeš ... Je to sice staré a hledá se tam blbě, ale pochybuji, že by se princip změnil.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 8 years ago

0 x