Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Pokuta v Německu za stáhnutí filmu

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
Brezkins
Příspěvky: 2
Registrován: 8 years ago

Pokuta v Německu za stáhnutí filmu

Příspěvekod Brezkins » 8 years ago

Dobrý den, jsem v Německu druhým měsícem, dnes mi přišel dopis od právnika, že jsem nucen zaplatit 815,- Euro, za nelegální stáhnutí filmu .. Napsali mi čas, IP adresu atd. .. Setkali jste se s tím už někdo ? Je fakt že jsem ten film doopravdy stáhnul, ale přijde mi divné aby mě kvůli jednoho filmu takhle pokutovali, nikde jsem ho nešířil ani nic podobného "jen" ho stáhnul, zkouknul a vymazal .. stahoval jsem přes torrent .. Nemáte s tím někdo zkušenost ? Díky za jakoukoliv odpověď
0 x

ocior
Příspěvky: 481
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod ocior » 8 years ago

0 x

Brezkins
Příspěvky: 2
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Brezkins » 8 years ago

Tam ale nedošli k žádnemu závěru
0 x

manius
Příspěvky: 36
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod manius » 8 years ago

Jsem ISP v Česku a denně nám chodí desítky žádostí (abusů) o zaslání údaje stahovače :-) (Tak ono u trafiku ve špičce přes 20gbit/s se není čemu divit - každý druhý jede torrenty... ~40% trafiku jsou torrenty)

posílají čas spojení, port a veřejnou IP adresu.

Pokud nemáme nic v datovce, tak data běžně nedáváme.



Celkem to chápu, je to snaha o boj nelegální činnosti... lidi si moc neuvědomují, že torrentama jsou uploadeři také...
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 8 years ago

Uz sem kvuli tomu mel dvakrat kriminalku ve firme. Nahlasil sem stahovace, pro mne to skoncilo, ale stahovaci bude asi ouvej.
Dopisy mi z ameriky taky chodi a divim se ze to u nas neni jako v tom vedlejsim Nemecku. Ale ta doba asi prijde co nevidet.
A ja to chapu, mne jeden konkurenci ISPik ukradl a vyuziva moji dokumentaci s popisem site, obecnym schematem pro BFU aby se dobre jednalo
s panelakama. Takze si moc dobre uvedomuji jak nekoho nasere ze mu, krade/zneuziva atd. dusevni vlastnictvi.

manius píše:Jsem ISP v Česku a denně nám chodí desítky žádostí (abusů) o zaslání údaje stahovače :-) (Tak ono u trafiku ve špičce přes 20gbit/s se není čemu divit - každý druhý jede torrenty... ~40% trafiku jsou torrenty)

posílají čas spojení, port a veřejnou IP adresu.

Pokud nemáme nic v datovce, tak data běžně nedáváme.



Celkem to chápu, je to snaha o boj nelegální činnosti... lidi si moc neuvědomují, že torrentama jsou uploadeři také...
0 x

Uživatelský avatar
aliney
Příspěvky: 1312
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod aliney » 8 years ago

Jedna tematicka z 2015... zajimalo by me obhajeni vycisleni skody za NEstazeny film.
12523925_10208649288099639_8323548897366506100_n.jpg
0 x
kvalita tohoto fóra klesla pod hranici, která je snesitelná

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod ludvik » 8 years ago

Minimálně jednou to musel stáhnout on :-)

Ale i tady koukám bude figurovat nějaká bulharská konstanta.
1 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.