Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

rok zdarma, aby si konkurence udržela zákazníka

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Re: rok zdarma, aby si konkurence udržela zákazníka

Příspěvekod helapc » 8 years ago

Pak je to fakt zoufalost.
0 x

Kmotrik
Příspěvky: 124
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Kmotrik » 8 years ago

naše konkurence nabízí 1mb/1mb za 199,- .... pak mají 24mb za 369,- ... donedávna to všem s tím levnějším tarifem jelo kolem 8/8 ... pro nektery spokojenost. Je to asi dva měsíce co konkurence pochopila co je QoS a začala je striktně řezat na 1mb ... měli jsme dost zákazníků kteří přešli k nám, protože NET se stal najednou nepoužitelný. Z dvaceti lidí to chápal asi jeden... nevim ale internet na rok zdarma s uvazkem 5 let by mě asi trošku děsil. Jen když si představim kde byl internet před 5 rokama... rodiče jeli na 802.11b ( modrý airlive ) s rychlosti 3mb agregace 1:10. Dodnes někde potkavam zcomaxy, airlive a dokonce wrt-312 :-D.
Tady na severu jsou prostě konzervatni lidé a pokud je vyloženě něčím nenastves tak neodejdou..
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 8 years ago

Vážený jaký je rozdíl mezi rokem zdarma a nebo smlouvou na 24 měsíců? hmm žádný a to těch 24 měsíců nabízí kde kdo :lol:
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Kart
Příspěvky: 246
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Kart » 8 years ago

Kmotrik píše:naše konkurence nabízí 1mb/1mb za 199,- .... pak mají 24mb za 369,- ... donedávna to všem s tím levnějším tarifem jelo kolem 8/8 ... pro nektery spokojenost. Je to asi dva měsíce co konkurence pochopila co je QoS a začala je striktně řezat na 1mb ... měli jsme dost zákazníků kteří přešli k nám, protože NET se stal najednou nepoužitelný. Z dvaceti lidí to chápal asi jeden... nevim ale internet na rok zdarma s uvazkem 5 let by mě asi trošku děsil. Jen když si představim kde byl internet před 5 rokama... rodiče jeli na 802.11b ( modrý airlive ) s rychlosti 3mb agregace 1:10. Dodnes někde potkavam zcomaxy, airlive a dokonce wrt-312 :-D.
Tady na severu jsou prostě konzervatni lidé a pokud je vyloženě něčím nenastves tak neodejdou..


Dodnes pouzivam Zcomax na domaci WLAN, protoze mi staci ;)
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 8 years ago

Heh ZCOMAX jen vidím, tak je mi špatně :D
0 x