Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

NGA dotace

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Re: NGA dotace

Příspěvekod ludvik » 5 years ago

Jak se porovnává cena elektřiny a internetu? Gigabajt = kilowatthodina? Nebo megabit =16A jistič?
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

TTcko
Příspěvky: 771
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod TTcko » 5 years ago

no tipnul bych si že jde o "měsíční cenu"
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 5 years ago

V zimě, když topím, nebo v létě, když klimatizuji? Nebo jaro a podzim? Nebo když jsem měsíc na chalupě? Nedělám ani jedno z toho - a stejně platím dva litry. To jsem v internetu neudělal ani před tarifem internet99.

Prostě porovnání k ničemu.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

TTcko
Příspěvky: 771
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod TTcko » 5 years ago

Já sem s tím nezačal, podle mě to je jasný ....
0 x

Jenya
Příspěvky: 486
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Jenya » 5 years ago

Hoši, vy se chytnete na všechno :)
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 5 years ago

spíš je zajímavý, že EE je relativně drahá a lidi to akceptují. Net je realitvně levnej a přesto tu furt řešíme, že si lidi na cenu stěžujou a chtí to levněji/zadarmo. Asi řada z nás zbytečně podléhá tlaku. Nemyslím si, že by prvopříčina byla u veklých operátorů, ti určitně nemají záměr prodávat levně, všem a za každou cenu. Ale to se točíme pořád kolem toho stejnýho (Starnetu) :).
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

no jo no je smutné se řídit cenovou politikou starnetu a smozřejmě i v ruku v ruce s politikou hw na jejich síti.....
chtělo by to asi nějaký starnet třeba v právnické činnosti nebo v zubařské :D
1 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 5 years ago

0 x