Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kostol zmluva

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
alexanderi
Příspěvky: 38
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Kostol zmluva

Příspěvekod alexanderi » 11 years ago

Ahojte prosim o pomoc pri zostaveni zmluvy, alebo nejaku predlohu zmluvy pre umiestnenie 2 ks anten na kostol, resp. do muriva okna kostolnej veze. Dakujem.
0 x

DarkLogic
Příspěvky: 1315
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod DarkLogic » 11 years ago

Tak ono jejich vedení (myslím to trochu níž pod nejvyšším :-) ), většinou už nějaké smlouvy má pro tyto situace. Nebo oni po tobě chcou, ať to sesmolíš ty?
0 x

zdenekr
Příspěvky: 218
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod zdenekr » 11 years ago

Ja sem tekrat nakou smlouvu na kostel jim posílal na diacezi ,ale daly my svojí vlastní , kde měly naké podmínky který sem musel splnit vubec nechtěly aby ty anteny byl vidět , chtěly pudorys věže kde měly být anteny a technickou správu čekal sem 3 měsíce na smlouvu .
zde fotka jak to ted vypadá
Přílohy
kostel.jpg
kostel.jpg (30.9 KiB) Zobrazeno 3782 x
0 x

alexanderi
Příspěvky: 38
Registrován: 17 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod alexanderi » 11 years ago

oni chcu aby som im pripravil nejaku zmluvu, kvoli tomu by mi pomohla nejaka existujuca
0 x

Kart
Příspěvky: 246
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Kart » 8 years ago

zdenekr píše:Ja sem tekrat nakou smlouvu na kostel jim posílal na diacezi ,ale daly my svojí vlastní , kde měly naké podmínky který sem musel splnit vubec nechtěly aby ty anteny byl vidět , chtěly pudorys věže kde měly být anteny a technickou správu čekal sem 3 měsíce na smlouvu .
zde fotka jak to ted vypadá


Co to je za valec - ta prostredni ant?
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod ludvik » 8 years ago

ASH-10
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

nemohu si pomoc, neprijde mi ze by anteny nebyli vubec videt :) ale mozna to diky stejne barve splyne s pozadim...luxus anten "na fasadu" nemam, musim bejt za zaluziemi, ktere delaj se signalem neplechu... udelam change anten za lepsi s vetsim ziskem.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Dalibor Toman
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Dalibor Toman » 8 years ago

pcwifi píše:nemohu si pomoc, neprijde mi ze by anteny nebyli vubec videt :) ale mozna to diky stejne barve splyne s pozadim...luxus anten "na fasadu" nemam, musim bejt za zaluziemi, ktere delaj se signalem neplechu... udelam change anten za lepsi s vetsim ziskem.


a pak prijde mobilni operator a ovesi kostel pozinkovanou nadherou a najednou nikomu nevadi, ze to neni v barve fasady/oplechovani a za zaluzii. Pripadne prestane byt dulezite, ze kostel byl prave zrestaurovany pod dohledem pamatkaru...

Jeden priklad:
kostel.jpg


ta panelka dole je nase - montazni firme je to fuck.Ze se neco deje se dozvime az z poklesu signalu...
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 8 years ago

no tohle mi udelat tak zvazuju ze jim povolim nejaky konektor... si o sobe mysli fakt hodne. inu ISP je male cosi, penez z nej moc neni... operator pusti za rok desetitisice, to se pak jinak prizpusobuje jeho pozadavkum resp. delaj se ustupky.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 8 years ago

Inak povedane, kostolne veze su nevdacne riesenie a nemaju velku buducnost. Ked tam bude clovek potrebovat konekt v niecok inom ako je 5Ghz tak je asi koniec. V mojom okoli nieje ziadna veza na ktoru by sa dala dat 17/24 tka bez toho aby nebola vidiet.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 8 years ago

Gemb píše:Inak povedane, kostolne veze su nevdacne riesenie a nemaju velku buducnost. Ked tam bude clovek potrebovat konekt v niecok inom ako je 5Ghz tak je asi koniec. V mojom okoli nieje ziadna veza na ktoru by sa dala dat 17/24 tka bez toho aby nebola vidiet.


Běžně máme na kostelích Airfiber 24Ghz, případně BTH nebo 10Ghz.
Takže v tom problém není. Musí se to umět zamaskovat...
0 x