Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kamerový systém - registrace UOOU

Právní problematika, závazná legislativa, provozní a lokalizační údaje, atd.
lUK1S
Příspěvky: 2
Registrován: 7 years ago

Kamerový systém - registrace UOOU

Příspěvekod lUK1S » 7 years ago

Dobrý den,

vytvořil jsem si kamerový systém kolem domu, ale zabírá i veřejnou část, tak jsem se vydal na online formulář pro registraci osobních údajů, ale skončil jsem na kroku 3,4,5,6. Mohl by mi prosím někdo poradit jak to vyplnit ?

Předem děkuji za rady
Přílohy
2.PNG
1.PNG
1 x

Kysa
Příspěvky: 415
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod Kysa » 7 years ago

řešil jsem to samé a už si nepamatuji, co jsem vyplnil, ale asi bych dal:
3: účel zpracování: Ochrana majetku. zatržítko údaje o jiné osobě, rozsah: video z kamerového systému
4: zatržítko s jiným vztahem, do popisu: Kolemjdoucí
5: NIC
6: zdroj: Jiný zdroj, v popisu: kamerový systém

Mě ještě přišel dotaz, jestli jde o firmu, nebo soukromou osobu. Odepsal jsem, že jde opravdu o soukromou osobu a hotovo.
0 x
Petr Krist

lUK1S
Příspěvky: 2
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod lUK1S » 7 years ago

Mnohokrát děkuji za radu. Vyřešeno :-)
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 7 years ago

Je třeba vůbec volit takový postup, když kamerový systém je výhradě pro ochránění majetku tedy záznam bude použit pouze pro policii a nikam jinam?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 7 years ago

je, snímáš i cizí prostor.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 7 years ago

takže když si vyfotím fotku někde třeba v restauraci tak musím také vyplňova tento formulář protože jsem snímal cizí prostor?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Kysa
Příspěvky: 415
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod Kysa » 7 years ago

Možná je to zbytečný, ale chtěl jsem mít jistotu, že to je v pořádku. Teď mám doma dopis od UOOU a jsem v klidu. Prostě stojí to pár minut času a jsem v pohodě.....
0 x
Petr Krist

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 7 years ago

Kysa píše:Možná je to zbytečný, ale chtěl jsem mít jistotu, že to je v pořádku. Teď mám doma dopis od UOOU a jsem v klidu. Prostě stojí to pár minut času a jsem v pohodě.....


tak já si to pro jistotu udělám také, ale mám 3 kamery, takže musím vyplnit 3x?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Kysa
Příspěvky: 415
Registrován: 10 years ago

Příspěvekod Kysa » 7 years ago

Já mám 4 na jednom objektu. Proto kamerový systém. Takže vyplnění 1x
0 x
Petr Krist