Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Mordor

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Repkins
Příspěvky: 719
Registrován: 18 years ago
Bydliště: Brno

Re: Mordor

Příspěvekod Repkins » 11 years ago

To jo. Nedávno jsel lezl po železným žebříku, kterej byl natřenej na černo a smažilo na něj celej den slunko. Jsem myslel, že buďto sletím jak hruška nebo tam nechám přiškvařenou kůži. S volnýma rukama to lezení šlo rychle, takže to ani nebylo tak znát, ale když jsem pak ještě v rukách něco snášel dolů, tak to nešlo moc rychle a to už bylo cítit...
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 11 years ago

sice reseni nic moc ale osvedcily se obycejny pracovni rukavice, jako jasny za 5 minut v nich mozna ma clovek rybnik, ale do te doby na ty vylezy k onomu mistu to docela pomahalo...

pudy jsou vopruz nehorazny,kdyz to jde domlouvam se s kl. ze dojdu az tak v 8 - 9 vecer, az tam zchladne podnebi, vesmes to chapou.

ted sem nasel na jednom APcku o par lidi min nez jindy, zrejme se bali bourky, vytahli adapter ze zasuvky a sli spat :lol:

PW
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 11 years ago

pořád jenom frfláte, když je zima frfláte že je moc kosa, když je teplo zase frfláte že je moc horko :)
Já sem minulý týden předělával na jedné půdě technologie, byl sem tam skoro celý den, a kleplo mě z toho snad? nekleplo :) Když budete jen vysedávat u komplů, tak budete za chvilku všichni vypadat jak Američani, buďte rádi že máte pohyb :D
p.s. de si někdo zaběhat, už je celkem rozumně ;)
0 x

andreas4all
Příspěvky: 411
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod andreas4all » 11 years ago

mne staci ked sa ide montovat nejaky stoziar, alebo mame jeden pop taky, kde je pod medenou strechou este stara klasicka sklenena vata - 50 stupnov a dva kroky a mozete sa skriabat aj pol dna... to je ta prava prechadzka

ps: idem na korcule :P
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 11 years ago

s tim teplem bych byl opatrnej. Táta je už rok nakřápnutej protože se pod jednou střechou přehřál. Zdraví má teď dost nakřápnutý od toho přehřátí. Radši prochladnout na kost než se přehřát.
0 x

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 11 years ago

Tak na Karlovarsku uz zase "fotime". Jsem zvedavej jak to dopadne. Zatim spadlo jenom par koncovych ap.
0 x

lyra
Příspěvky: 569
Registrován: 16 years ago
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lyra » 11 years ago

Tomáš Nesrsta píše:Tak na Karlovarsku uz zase "fotime". Jsem zvedavej jak to dopadne. Zatim spadlo jenom par koncovych ap.

Tak už se to žene k nam ..Rakovník a pohasina el.... jeste jsme nestihly vse opravit ,každy den nějaky user vola,že mu nejde od bouřky inet .
www.wiracom.cz
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 11 years ago

mně už 2 hoďky nikdo nevolal, tak snad je opraveno, 2 vesnice tu byly 19 hodin bez proudu, no mazec

jinak u klientů se povyměňovalo 6 napáječů canopek, jedna vypálená POE kostka a jedno SXT co se chová nevyzpytatelně
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

od toho tepla zdochli 2x profi napajacie adaptery. + vcera pri búrkach XXX kusov ubnt adapterov KO a nejake mikrotik trafka po sajtoch....+ si spominam ze nejake velke M5 nana maju odpalene secondary lanky :)

Je to vopruz....ludia by počas burok mali povinne vypinat hlavny istič na dome :D
0 x

Star_Gate
Příspěvky: 256
Registrován: 15 years ago

Příspěvekod Star_Gate » 11 years ago

Tak u nás za letošek prozatím asi 2 ethernety na RB411, tak 3 R52 karty a tak 5 zdrojů a dneska podle předpovědi pokračujem :D Jih čech
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 11 years ago

A že aké krásne leto :)
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 11 years ago

U nás byla jedna část vesnice skoro celé dva dny bez proudu. Baterie podržely vysílač 27hod. Pak přišla ke slovu centrála
Jinak už máme dva kompletně spálené převaděče. Vypálené ethernety a karty nepočítám :)
0 x

Uživatelský avatar
trandak
Příspěvky: 301
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod trandak » 11 years ago

Je to vopruz....ludia by počas burok mali povinne vypinat hlavny istič na dome :D[/quote]

To je k ničemu to odpojí jen fázi a stejně nulu a zem máš pořád propojenou :-(
0 x

Peyrak
Příspěvky: 1588
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Peyrak » 11 years ago

Teda, asi z 50 metrů jsem viděl, jak mi jeblo do stožáru na bytovce, na stožáru 2,4G a 5G všesměr a 4 5G P2P spoje, z rozvaděče pod střechou rozvod dolů do bytů, odešlo 5 portů na TP-Linku 8mi portu rackovým switchi a jeden port na nějaký Belkin wifině v jednom z bytů, ze stožáru se odpařila plastová krytka na konci trubky
0 x

soooc
Příspěvky: 1586
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod soooc » 11 years ago

Já nevím, co děláte, ale u nás na východní Moravě je vedro na padnutí a ani kapka vody už víc jak týden! chceme vláhu ;)
0 x