Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

vtipné fotografie

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Re: vtipné fotografie

Příspěvekod hapi » 12 years ago

jojo přesně tak. Takhle jsme to tam našly když jsme to koupily a rovnou jsme tam přinesly nový věci za hmm možná už 20k. Nástěnej rack, switch, malí duálky od šťourače, SXTčko, teď tam přijde novej sektor na 5GHz to je dalších 5k... jo a pak mi bude nějakej mazánek vykládat jak to máme ISPíci jednoduchý a jak dostáváme prachy na ruku od zákošů :evil: a co kuva náklady na výstavbu, kdo asi zaplatí konektivitu do netu atd... Mluvil jsem z několika lidmi a vůbec si nikdo neuvědomuje, že musíme zaplatit hlavní konektivitu a zařízak po cestě ke klientům. A pak najednou ahaa to se musí platit jo. Idiocie.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

neverhappy
Příspěvky: 565
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod neverhappy » 12 years ago

Kam az s temi cenami chcete zajit? 250,- za net? To se vyplatí dělat? podivejte se na mapu http://www.netindex.com/value/ rozkliknety si jednotlive staty, cena je v USD/Mb.
Vse se zdrazuje, elektrika, DPH, daně, jenom net furt zlevnuje. Ja davam net za 400-500,- a kdyz lide se ptají kdy zlevním, tak rikam, ze nikdy, pac bych nevydelal.
Za 4 roky jsem navysil rychlost 20x.
Vtipny obrazek me konkurence
mismas pro 6 klientu.jpg
mismas pro 6 klientu.jpg (40.9 KiB) Zobrazeno 3686 x

a nahrada ode me, ted uz vsichni klienti prepojeni do krabice
moje reseni.jpg
moje reseni.jpg (18.63 KiB) Zobrazeno 3686 x
0 x

astec
Příspěvky: 40
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod astec » 12 years ago

Tak jsem již našel rack. Bohužel je již trochu uklizen...
Přílohy
rack.jpg
rack.jpg (130.78 KiB) Zobrazeno 3670 x
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 12 years ago

pekne ... tak taky neco pridam .. jedna se hlavni sajt jedne konkurence :D
b.jpg
b.jpg (178.48 KiB) Zobrazeno 3661 x
a.jpg
a.jpg (254.78 KiB) Zobrazeno 3661 x
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 12 years ago

Kam až se s cenami dostat? Inu pouze tam kde to bude pro mě jakožto poskytovatele stále výhodné. A zatím to je směrem dolů,dolů... . :mrgreen: . Za určitých podmínek jsem v pohodě pod 250Kč a stále vydělávám (nebo si to pouze při pohledu na narůstající bankovní konto aspoň myslím :lol: ).
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 12 years ago

astec píše:Tak jsem již našel rack. Bohužel je již trochu uklizen...


nááhodou, maj tam jednu z nejdražších optickejch kazet na trhu :D a to nemluvím o fanless designu media konvertoru :D
0 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 12 years ago

Tady zase vidíte jak napají konkurence svoje AP...... Trafo z dětské autodráhy. :lol:
Přílohy
Fotografie0592.jpg
Napajení
(204.3 KiB) Staženo 350 x
0 x

astec
Příspěvky: 40
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod astec » 12 years ago

sub_zero píše:
astec píše:Tak jsem již našel rack. Bohužel je již trochu uklizen...


nááhodou, maj tam jednu z nejdražších optickejch kazet na trhu :D a to nemluvím o fanless designu media konvertoru :D

Máš prarvdu, ventilátor nepotřebuje, neboť díky lepící pásce vzniká mezi ní a media konvertorem tzv. větrný fofr, který stačí vše uchladit.

P.S. bohužel nemohu stále najít fotku dřevěného racku..... (Rackové zařízení upevněné 80 mm hřebíčky přímo na trám a kus fošny s přívodem dvoulinkou ze zlodějky ze světla).
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 12 years ago

vzadu ešte dalsie 3 uz outdoorové vedenia križujú tento pekne upravený záhradný stromec :D Takýchto úkazov sa v danej lokalite nachádza hodne...cez čerešne, hrušky, smreky :) čo tam po tom :D
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 12 years ago

čo sa týka tých cien...U nás je situácia podobná, človek je nútený ísť s cenou dole, u nás novinka internet už od 9€ mesačne...tj 270sk po starom, čo je už charita. Kym ludia nepochopia v čom je rozdiel a že nie su 3 mbps ako 3mbps ináč to nebude. Čo keď 3/4 klientov ani nevie čo to ten MBPS je? Ich to nezaujima, kazdy vidi len to, kolko bude platit....
0 x

Uživatelský avatar
Viktor Novotný
Moderátor
Příspěvky: 4611
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Viktor Novotný » 12 years ago

to midnight_man no vidis a to tu mame jednoho co dava internet za 75,- kc :D tak co .. charita ?

edit - info zde : http://libresnet.cz/internet.html
0 x
..:: Nas-Net.org ::..
- programming
- build-up and management networks
- development
- education

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 12 years ago

3Mbit za 9€? :shock:

no tak to je docela drahota. Nabízet pouze 3Mbit je sebevražda, tedy aspoň tady u nás.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 12 years ago

čo sa rýchlosti týka tak wifi pripojenie keby som spriemeroval možno sa celookresne dostaneme na 1,7mbps :) hold darmo na starých 2,4kach si tu nikdo nedovoli poskytovat standardne 3 mega. Ja som narval do cenniku 2/1 za 9 a 3/1,5 za 10 a to je najlepsia ponuka v okrese.
0 x

David2006
Příspěvky: 3243
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod David2006 » 12 years ago

230Kč za 4/1 1:8 + 2 měsíce zdarma instalace 1Kč+kabel a furt to valí není třeba panikařit (tedy kromě konkurence :lol: ), jen mít celou síť na AirMaxu. Samosebou vyší tarify jsou taky k dispozici.
0 x

Uživatelský avatar
midnight_man
Příspěvky: 3680
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod midnight_man » 12 years ago

U nás je Airmax v plienkach, 4/5 pokrytia nášho okresu tvorí 2,4G .. meste je to už sem tam na 5G... a Airmax tu mám vo velkom rozbehnutý len ja a tuším ešte jeden konkurenčný poskytovateľ začína s airmaxom. Ono to časom príde :) dnes mať na 2,4ke 1/0.5 mbps je ako voziť sa na 120tke :shock:
0 x