Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Starnet

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Robotvor
Příspěvky: 803
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: Starnet

Příspěvekod Robotvor » 5 years ago

hol píše:no moc nevěřim, že by si dneska někdo jen tak někoho pustil do bytu. Ze všech stran jsem masírovaný kvůli různým podvodům a kriminalitě. Ano, občas někdo odejde ke konkurenci, ale je to na základě obchodní práce. Většinou je za tím nějaký balíček, kdy internet z toho celého vypadá jako za pár korun. A nebo prostě někoho podceníme a nebo nevyřešíme včas a dobře. Ale že by někdo odešel kvůli tomu, že u něj někdo zazvonil a zblbli ho...měl jsem za to, že tahle doba už je pár let pryč. Už i proto, že nabídek je tolik, že jsou z toho všichni v letargii bez jakékoli potřeby něco řešit nebo měnit.


Počkej až ti tam vlítnou obcházeči od tmobajlu, budeš čučet :)
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 5 years ago

Povidej, prehanej Robotvore.
Poda je taky voprskla, tvrdi po vyborech ze uz neexistujeme, ze jsme prodany, zazvoni na byt a reknou ze uz vsichni od Neuronu odesli do Pody a ze zrovna tahle domacnost je posledni pokud narai na seniroa tak mu tvrdi ze nastupem DVBT2 prestane fungovat STA a ze jsou s vyborem domluveny ze maji prejit k nim.

Robotvor píše:
hol píše:no moc nevěřim, že by si dneska někdo jen tak někoho pustil do bytu. Ze všech stran jsem masírovaný kvůli různým podvodům a kriminalitě. Ano, občas někdo odejde ke konkurenci, ale je to na základě obchodní práce. Většinou je za tím nějaký balíček, kdy internet z toho celého vypadá jako za pár korun. A nebo prostě někoho podceníme a nebo nevyřešíme včas a dobře. Ale že by někdo odešel kvůli tomu, že u něj někdo zazvonil a zblbli ho...měl jsem za to, že tahle doba už je pár let pryč. Už i proto, že nabídek je tolik, že jsou z toho všichni v letargii bez jakékoli potřeby něco řešit nebo měnit.


Počkej až ti tam vlítnou obcházeči od tmobajlu, budeš čučet :)
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 5 years ago

dagus píše:
hocimin1 píše:To existuje i jina metoda na prebirani zakazniku. Zazvoni firma, my Vam jdeme prekontrolovat rychlost internetu. Hmm funguje docela dobre, ale chtelo by to vymenit kabel na strechu. No a sup vymeni se kabel a antena na strese. Podivejte jak Vam to ted funguje, to je je lepsi , ze ano. Ano je to trochu lepsi. To jsem Vam tam dali na zkousku nasi antenu. Tak to otestujte a mi prijdem za 14 dni. A za 14 dni: koukam ze jste si nestezoval tak budete asi spokojen. Ano to jsem. Tak si to muzete nechat, dejte nam jen plnou moc a mi vse za Vas zaridime. Kdyby nepodepsal, tak mu reknou mno jo tak mi si to sundame i s tim kabelem. A byl by bez internetu. Tak nez aby neco resil, internet mu taky jde a vyridej to za nej.

Tohle se zakládá na pravdě? Nebo jen teoretická rovina?


Temer na pravde (ten konec jsem uz vymyslel, ale myslim si ze by to tak pokracovalo, nebo kdyz uz bych byl takovej drson tak bych to tak udelal), jen mi ten zakaznik zavolal. A ptal se me: " Ten kabel je Vas, tak proc mi ho chce cizi firma menit. Kdyby byl spatny tak preci mi to reknete a vymenite ho vy ? ", tak jsem rekl ze ano. Tak jim rekl, ze muzou odejit.

Nebyl to starnet, ale nechtel jsem zakladat dalsi vlakno
0 x

hol
Příspěvky: 883
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod hol » 5 years ago

Robotvor píše:
hol píše:no moc nevěřim, že by si dneska někdo jen tak někoho pustil do bytu. Ze všech stran jsem masírovaný kvůli různým podvodům a kriminalitě. Ano, občas někdo odejde ke konkurenci, ale je to na základě obchodní práce. Většinou je za tím nějaký balíček, kdy internet z toho celého vypadá jako za pár korun. A nebo prostě někoho podceníme a nebo nevyřešíme včas a dobře. Ale že by někdo odešel kvůli tomu, že u něj někdo zazvonil a zblbli ho...měl jsem za to, že tahle doba už je pár let pryč. Už i proto, že nabídek je tolik, že jsou z toho všichni v letargii bez jakékoli potřeby něco řešit nebo měnit.


Počkej až ti tam vlítnou obcházeči od tmobajlu, budeš čučet :)


obchází to běžně. Jsme taky v ČR :). Neřikám, že je to příjemný, ale bejvalo hůř.
0 x

Uživatelský avatar
reset
Příspěvky: 2902
Registrován: 16 years ago
Bydliště: intERnet

Příspěvekod reset » 5 years ago

Robotvor píše:Počkej až ti tam vlítnou obcházeči od tmobajlu, budeš čučet :)


myslis ty, co neumej ani nacvaknout konektor? presel od nich jeden k nam, dva , ze trech konektoru nacvaknuty jako od lamy a ani zkontrolovat si praci po sobe nedokazi . Kazdopadne dekuje T .
0 x
ERnet tady, ERnet tam, ERnet vsude kam se podivam

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 5 years ago

DSC_0577_01_01.JPG
DSC_0577_01_01.JPG (69.27 KiB) Zobrazeno 4522 x


vsichni premejslej jestli je lhg60 legal nebo ne , starnet se s tim nesere necha si dat samolepky od firmy s4net s.r.o. a nalepi je na lhg60 ze to splnuje etsi 305550 a je vymalovano
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 5 years ago

ppp76 píše:DSC_0577_01_01.JPG

vsichni premejslej jestli je lhg60 legal nebo ne , starnet se s tim nesere necha si dat samolepky od firmy s4net s.r.o. a nalepi je na lhg60 ze to splnuje etsi 305550 a je vymalovano

staci se pak podivat kdo je jednatel dane firmy https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-f ... &typ=UPLNY takez starnet si udelal sam sobe prohlaseni o shode ...no to me pos......
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

nevím jeslti je nějaká nálepka zrovna rozhodující :D, nevím jaká je sazba za falšování certifikace, podle mě možná docela nepříjemná raketa....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 5 years ago

okoun píše:nevím jeslti je nějaká nálepka zrovna rozhodující :D, nevím jaká je sazba za falšování certifikace, podle mě možná docela nepříjemná raketa....


hm a co si vezmes na firme co je jen prazdna schranka .......
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

no ehm myslíš že tuto nálepku používá celý trh ISP a nebo jen firmy pana ambrože? :laughing:
takže podle té logiky si tam nalepím náleku že to je pro firmu cetin, tak jim to asi dost zavařim co :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

dubrma
Příspěvky: 415
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dubrma » 5 years ago

Nevím jestli to dám sem, nebo do vtipných fotografií. To jako za 95 Kč/měs nabízí tarif, který má na bezdrátu běžnou rychlost 90 Mb/s a garantovanou 20 Mb/s?
Přílohy
starnet_zmenseny_pro_pojebane_forum.jpg
starnet_zmenseny_pro_pojebane_forum.jpg (79.32 KiB) Zobrazeno 3483 x
starnet2.PNG
starnet2.PNG (89.43 KiB) Zobrazeno 3483 x
0 x

Chilli
Příspěvky: 60
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod Chilli » 5 years ago

dubrma píše:Nevím jestli to dám sem, nebo do vtipných fotografií. To jako za 95 Kč/měs nabízí tarif, který má na bezdrátu běžnou rychlost 90 Mb/s a garantovanou 20 Mb/s?


To už si bohužel 90% lidí nepřečte, vidí jen tu cenu a jdou po ní... Tam kde bydlím je klasická instalace 5G ubnt na střeše domu, ve stoupačce hozený desktop 100Mbit switch a na to napojený celý dům. Tam ten 100Mbit fakt musí šlapat :D Ale hlavně že to stojí 95Kč :D
0 x

Orel005
Příspěvky: 690
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Orel005 » 5 years ago

Chilli píše:
dubrma píše:Nevím jestli to dám sem, nebo do vtipných fotografií. To jako za 95 Kč/měs nabízí tarif, který má na bezdrátu běžnou rychlost 90 Mb/s a garantovanou 20 Mb/s?


To už si bohužel 90% lidí nepřečte, vidí jen tu cenu a jdou po ní... Tam kde bydlím je klasická instalace 5G ubnt na střeše domu, ve stoupačce hozený desktop 100Mbit switch a na to napojený celý dům. Tam ten 100Mbit fakt musí šlapat :D Ale hlavně že to stojí 95Kč :D


zajimave ale je, ze co jsem se ptal lidi co maji od nich sluzbu, tak slysim jen same pozitiva.
0 x
https://www.ORELSOFT.cz - ISP CZ / https://www.ORELSOFT.pl - ISP PL / https://www.levneVPS.cz - Hosting / https://www.GAMEHOSTING.cz - Herni hosting

Proc se schovavat v anonymite ? Kdyz neco delas, delej to na 100%, nebo se na to vyser.

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

zajímavé já ne, pozitivum jsem slyšel snad jen jedno a to bylo připojení kde měli pravou nefalšovanou optiku
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

nevíte koho je práce tento mustr?
http://www.cloud.matejov.org/odklad/v/vypo.jpg
stranetu, tmobilu?
pani která do odeslala si na nic nestěžovala, písmo kterým někdo vyplňoval informace je úplně odlišné jak podpis takže to psal přímo nějaký obchodák.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...