Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Propojovací panel na konektory RJ45

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Propojovací panel na konektory RJ45

Příspěvekod basty » 4 years ago

Zdravím,

existuje panel vhledove tomuto: https://d46-a.sdn.cz/d_46/c_img_F_j/aeM ... |jpg,80,,1
kde místo přepětových modulů budou čistě jen UTP propojky. Nemusí to být modulární.

Defakto takové zakončení XX kabelů s konektory kde pak z druhé zásuvky půjde jen patch do switche.

Díky
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 4 years ago

PoE panel, kde nebude napájení? Za pár grošů.
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

ano, to mne napadlo, ale gigovej stoji kolem 1700 coz neni moc slagr..

hledam a mozna vezmu 2U holy panel a keystony pruchozi, ale taky to nebude asi uplne nejlevnejsi...

dle rychleho odhadu cca 600-700 kc pro 10 kabelu...
0 x


Sidi
Příspěvky: 510
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Sidi » 4 years ago

basty píše:ano, to mne napadlo, ale gigovej stoji kolem 1700 coz neni moc slagr..

hledam a mozna vezmu 2U holy panel a keystony pruchozi, ale taky to nebude asi uplne nejlevnejsi...

dle rychleho odhadu cca 600-700 kc pro 10 kabelu...

Hlavně tam bude víc přechodů (kabel - keystone - patch - keystone - kabel) a nepřijde mi, že by to bylo nějak levnější (nepočítal jsem to přesně).

Když už, tak bych radši použil zařezávací keystony a propojil je mezi sebou (ať už mezi 2 patch panelama, nebo jeden panel a propojit port 1-13, 2-14, ...).
0 x

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 4 years ago

Tak s tím bych se chtěl sr.t, k čemu by to mělo být lepší než obyč patchpanel?
0 x

Daxxim
Příspěvky: 416
Registrován: 12 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Daxxim » 4 years ago

dagus píše:Tak s tím bych se chtěl sr.t, k čemu by to mělo být lepší než obyč patchpanel?


Taky bych radši narazil patch panel a jestli už tam máš konektory, tak bych se na všechno vykašlal a narval bych to rovnou do switche.
1 x
Citace: Ubiquiti jsou produkty pro lidi, kteří neumí a nerozumí sítím a chtějí aby “vše na jeden klik fungovalo”. Pokud po Ubiquiti produktech chceme obecně něco více, je to opravdu ZLO. Navíc tupé zlo, jen je designově hezké.

dagus
Příspěvky: 1288
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod dagus » 4 years ago

No pokud to má bejt krásný, tak max patchpanel na keystony a spojky kyestone.
0 x

pgb
Příspěvky: 722
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod pgb » 4 years ago

jak psal dagus ... pokud chtete krásu a občas manipulujete s kabely, tak přidávat něco za chodu do téměř plného patch panelu je opruz a keystone patchpanel to elegantně řeší.
0 x