Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

platební brána comgate

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

platební brána comgate

Příspěvekod okoun » 4 years ago

máte někdo zkušenosti s platební bránou comgate? mají docela zajímavé ceny pro nás jako malou firmu, tak bych rád prosil někoho o reference jestli to doře šlape as případně tam nejsou nějaké finanční nástrahy, díky.
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

barneby
Příspěvky: 165
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod barneby » 4 years ago

Používali jsme asi 3 měsíce. Všechno bez problému, akorát musíš platit měsíčně i když nemáš žádný platby plus % z každé platby.
Ano podmínky mají dobré. Žádnou levou jsem v tom nenašel :D
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

díky za info, každopádně 150 Kč za měsíc není snad tak hrozné ne?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

barneby
Příspěvky: 165
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod barneby » 4 years ago

okoun píše:díky za info, každopádně 150 Kč za měsíc není snad tak hrozné ne?

Nevím už přesně kolik jsme platili ale 150Kč mi přijde v pohodě. Ještě jedinej problém co si pamatuju, že jsem řešili. Bylo když jsi chtěl zákazníkovy peníze vrátit, ale už ti strhli ten poplatek. Pokud jsi tam měl málo peněz, nic jsi vrátit nemohl :D. Ten účet totiž nejde ručně dobít. Musíš pak čekat na další platbu, která ti tam ty peníze zas dobije.
0 x