Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Problémy s konektivitou od CETIN

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
arrabbella
Příspěvky: 139
Registrován: 11 years ago

Re: Problémy s konektivitou od CETIN

Příspěvekod arrabbella » 4 years ago

Pelirob píše:...

Petr-dx píše:...

My jsme teď měli zase 15 minut na přípojce 90% packet loss. By mě zajímalo, jestli je to pořád stejný problém nebo co... Jsme s CETINem x let neměli naprosto žádný problém a teď po novém roce je to pořád... :-( Teď už to zdá se zase valí.
Zpozoroval jste to někdo také?
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 years ago

arrabbella píše:
Pelirob píše:...

Petr-dx píše:...

My jsme teď měli zase 15 minut na přípojce 90% packet loss. By mě zajímalo, jestli je to pořád stejný problém nebo co... Jsme s CETINem x let neměli naprosto žádný problém a teď po novém roce je to pořád... :-( Teď už to zdá se zase valí.
Zpozoroval jste to někdo také?

U nas vse OK.
0 x

Pelirob
Příspěvky: 162
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Pelirob » 4 years ago

Jo, tři krátkodobobé cca 2minutové výpadky během 20 minut. Podle podpory mají opět problém s vnějším útokem jako minulý týden...

arrabbella píše:
Pelirob píše:...

Petr-dx píše:...

My jsme teď měli zase 15 minut na přípojce 90% packet loss. By mě zajímalo, jestli je to pořád stejný problém nebo co... Jsme s CETINem x let neměli naprosto žádný problém a teď po novém roce je to pořád... :-( Teď už to zdá se zase valí.
Zpozoroval jste to někdo také?
0 x

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Podle informací od obchoďáka je dost "výpadků" a odstávek díky stěhování z HTB, přepojování ústředen, hlavně DWDM. Není to tak dlouho, co jsem řešil, že nám CETIN opravdu nemůže vypínat okruhy na 6-7 hodin jak plánovali a rozesílali. Nakonec to teda vždy prohnali jinudy. Ale už se taky stalo, že nám to prostě krátce po půlnoci škubnuli a když jsem pátral co se stalo, tak se mi dostalo odpovědi "Žádný problém nevidím.....hmm, aha, no ..... jééé, víte my jsme mysleli, že se vás to nedotkne, omlouváme se."
0 x

basty
Příspěvky: 2475
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod basty » 4 years ago

Ano, taky se nám stalo že stříhali kabel kvůli rdslamu a vypadlo nám to. S tím že vyjádření bylo že si mysleli že ta služba není aktivní. Wtf... Pritom hlášeny výpadek měl být, email došel, ale záhy přišel další email že se nás to nedotkne že to přepojili jinudy... A to bylo od 8 do 11h.
0 x