Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kde kupujete BKE?

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Re: Kde kupujete BKE?

Příspěvekod okoun » 4 years ago

aha :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

S tymto asi nema nikto skusenost https://www.cdr.pl/p5393,merawex-zm48v1 ... 600-w.html Od tej znacky je tam toho viac a aspon z vonka to vyzera pouzitelne, cena je tiez dobra. Tento kus stoji 205€ bez dane a ma 600W
0 x

forkman
Příspěvky: 339
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Bydliště: východní Čechy

Příspěvekod forkman » 4 years ago

Ten Merawex vypadá fakt zajímavě, riskne to někdo? :-D ale z CDR jsem nikdy šmejd vyloženě nekoupil, takže to nejspíš zkusím. Když jsem viděl jak se zahřívá 300W BKE při zátěži 70%, taky to nebyla žádná sláva a pořád to funguje.

Merawex se dá koupit i v TME, jsou to sice taky Poláci, ale mají pobočku v ČR.

K tomu Hua z i4 ... Oni to převzali z Aspy, kterou koupili, sám mám od nich OLT s příslušenstvím. Na vyžádání pošlou XLS s celou nabídkou, jen to není jaksi oficiální dovoz, takže na webu to viset nemůže.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

no jen by mě zajímalo co je potom ve faktuře když to není ofíko a jak fungují reklamace?
děkuji
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

i4 to najskorej nakupuje za lacno od cinanca a tuto to preda dalej so ziskom, v pripade reklamacie sa vyhovoria na poskodenie prepetim ako vzdy.
Keby nemam aktualne zasoby zdrojov od meanwellu tak si kupim na test par tych Merawexov...horsie nez zdroj od mikrotiku to isto nebude. Vybava je pekna. Nastavenie napatia na clanok, teplotna kompenzacia s cidlom, led indikacia, nastavenie prudu nabijania a cena je pod BKE.
0 x

forkman
Příspěvky: 339
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Bydliště: východní Čechy

Příspěvekod forkman » 4 years ago

okoun píše:no jen by mě zajímalo co je potom ve faktuře když to není ofíko a jak fungují reklamace?
děkuji


Mně na rovinu řekli. ať s nárokem na reklamaci nepočítám :-) faktura s DPH na to normálně je.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

se divim že rovnou neřeknou jeslti to nechceš koupit bez papíru :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Julian
Příspěvky: 369
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Julian » 4 years ago

Gemb píše:S tymto asi nema nikto skusenost https://www.cdr.pl/p5393,merawex-zm48v1 ... 600-w.html Od tej znacky je tam toho viac a aspon z vonka to vyzera pouzitelne, cena je tiez dobra. Tento kus stoji 205€ bez dane a ma 600W


Jakou výhodu to má oproti tomu BKE, já jsem koupil ty BKE s dohledem, tam je větší cena...?
Pro mně je BKE symbolem 100% kvality, spolehlivosti, servisu, tedy když už zdroj za raketu, tak na důležitá místa, kde se to BKE ospravedlní.
0 x