Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Konekt , Plzeň, ulice Pallova, 100mbps B2B

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Konekt , Plzeň, ulice Pallova, 100mbps B2B

Příspěvekod zubodravec » 4 years ago

Poptávám IP konekt 100 Mbps do ulice Pallova v Plzni. Je to B2B. Kabel nebo rádio. Cena je jednotky tisíc Kč měsíčně platba.
0 x

jakduch
Příspěvky: 76
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod jakduch » 4 years ago

100mb symetrická vyhrazená rychlost s veřejnou adresou za 2500Kč měsíčně bez dph vzduchem. Možnost zakoupení technologie nebo trvalého pronájmu. Před jednáním nutnost ověření výhledu na AP v okolí, z mapy odhaduji čtyři okolní přístupové body ze kterých je možné konektivitu odebírat.
0 x

brody
Příspěvky: 81
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod brody » 4 years ago

Dobry den, poslal jsem SZ. Centrum umime. 100mbps kolem 3000kc vcetne IPv4 a IPv6. Instalace a servisy v cene. Pojitko dle domluvy. Nase konektivity pres CDT a Dial Telecom. Stredisko 5 minut jizdy (take centrum).

S pozdravem RV
0 x

KoZLiCeK
Příspěvky: 1201
Registrován: 16 years ago
Bydliště: CZ

Příspěvekod KoZLiCeK » 4 years ago

Poptej primo dialtelecom.Maj to tam par set metru.
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 4 years ago

Diky,
obdrzel jsem SZ, tak uz odpovidam.
brody píše:Dobry den, poslal jsem SZ. Centrum umime. 100mbps kolem 3000kc vcetne IPv4 a IPv6. Instalace a servisy v cene. Pojitko dle domluvy. Nase konektivity pres CDT a Dial Telecom. Stredisko 5 minut jizdy (take centrum).

S pozdravem RV
0 x

brody
Příspěvky: 81
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod brody » 4 years ago

zubodravec píše:Diky,
obdrzel jsem SZ, tak uz odpovidam.
brody píše:Dobry den, poslal jsem SZ. Centrum umime. 100mbps kolem 3000kc vcetne IPv4 a IPv6. Instalace a servisy v cene. Pojitko dle domluvy. Nase konektivity pres CDT a Dial Telecom. Stredisko 5 minut jizdy (take centrum).

S pozdravem RV



OK dejte po Vanocich vedet a domluvime pruzkum.

Pekne svatky bez problemu.

RV
0 x

zubodravec
Příspěvky: 832
Registrován: 13 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod zubodravec » 4 years ago

Diky vsem, prisly z ispfora 4 nabidky a kolega uz nekoho vybral.
brody píše:
zubodravec píše:Diky,
obdrzel jsem SZ, tak uz odpovidam.
brody píše:Dobry den, poslal jsem SZ. Centrum umime. 100mbps kolem 3000kc vcetne IPv4 a IPv6. Instalace a servisy v cene. Pojitko dle domluvy. Nase konektivity pres CDT a Dial Telecom. Stredisko 5 minut jizdy (take centrum).

S pozdravem RV



OK dejte po Vanocich vedet a domluvime pruzkum.

Pekne svatky bez problemu.

RV
0 x