Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Používá někdo Supremo (náhrada za TeamViewer)

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Pelirob
Příspěvky: 162
Registrován: 11 years ago

Používá někdo Supremo (náhrada za TeamViewer)

Příspěvekod Pelirob » 4 years ago

Hi all,
používá někdo aktivně místo TeamVieweru software Supremo? Pokud ano, má to nějaké skryté háčky, které mi mohou při prvním nezávazném testování uniknout? Fungují v placené verzi reporty i bez placení toho USilio ?
Zatím pozoruji mírně pomalejší odezvy než TeamView, ale licenční model je o dost příznivější než u TV.
0 x

puchnar
Příspěvky: 134
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod puchnar » 4 years ago

dovolím si offtopic, na základě čeho teamviewer usoudil, že používám sw komerčně a kde se mohu "odvolat" ? Díky
0 x

homer
Příspěvky: 59
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod homer » 4 years ago

Měl jsem stejny problem.
V helpu na stránkách je odkaz na nějaký formulář. Ten staci vyplnit a odeslat. Po odblokování mi to časem znovu zablokovali(pritom jsem používal velmi málo) . Používám ted vnc.
0 x

Uživatelský avatar
Kolombo
Příspěvky: 128
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod Kolombo » 4 years ago

Já myslím, že TV to může soudit podle toho, když se daný stroj připojuje na Windows Professional nebo případně na PC které je v doméně (většinou se jedná o komerční prostředí).
0 x
Zatím toho vím o sítích méně, než bych rád někdy věděl... ale pracuji na tom :-)

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 4 years ago

Osobne pouzivam Anydesk
0 x
Bývalý ISP...

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Anydesk funguje proti Teamviewer mnohem svižněji a celkově mi připadá lépe ovladatelný. V lokální síti navíc jede přímo a přes servery je pouze ověřuje, u Teamvieweru jsem to ale popravdě nezkoušel.
1 x

Pelirob
Příspěvky: 162
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Pelirob » 4 years ago

Neznal jsem - díky za tip, vypadá to ještě o něco lépe než Supremo. Jdeme do placené licence.

Tomáš Nesrsta píše:Osobne pouzivam Anydesk
0 x

pixall
Příspěvky: 124
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod pixall » 4 years ago

obcas pouzivam Ultraviewer - https://ultraviewer.net/en/

UltraViewer is completely free
- Currently UltraViewer is completely free, whether you are a business or personal, you can use it without worrying about paying any fee.
1 x