Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

kryt na prechod listy podlahou

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

kryt na prechod listy podlahou

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

Vie mi niekto poradit co pouzit ako kryt na esteticke spojenie listy s podlahou, hlavne v pripade kedy sa diera nepodarila vyvrtat pod listu ale 1-2cm mimo nej. Telekom a Orange u nas v panelakoch davaju vacsinou listy 40x40 a vacsinou prekryju prevrtanu podlahu. My sme listovali male bytovky (3 poschodia) takze listy sme davali mensie 24x22 ale neviem ako prekryt dieru v podlahe ked nesedi uplne z listou, zaroven aby to tvorilo aj dalsiu ochranu kabla od zeme. V minulosti som videl na takomto mieste dajaky zelezny kuzel ktory bol dole vacsi a hore velky tak ako lista. Nic take vsak nemozem najst co by sa na takyto ucel hodilo. Mate dajaky triky ako toto riesit?
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Ahoj nedavno jsme delali nove stacko a strukturku v podobne bytovce pouzili jsem 40x40, ale diry to stejne nezakrylo vzhledem k tomu ze data i koax jsme davali do vsech bytu tak neni sance ze by se neco znovu protahovalo mame i rezervni kabely na cctv kdyby v budoucnu byl pozadevek zadelani der bylo nasledujici nejdrive podlepeni stropu malirskou paskou pak zapenovani nizkoexpanzni penou dale orezani a zarovnani a pak pretakzeni stropu stenospravem (sadrokartonarsky tmel a pod) na podlahu pak podlaharskou sterku jemne zrnitosti oboji se da koupit v pytlicich po 5kg takze ani moc nezbyde. Takze za mne asi tak
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Jinak jeste treba doplnim obcas jsem vidal ze se listi zakoncovali seriznutym rohem ale nase reseni je do budoucna jistota kdyz budou malovat nebo delat podlahy (nove lino) proste to podlahari objedou a oblepi zakoncovacim okrajem.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 4 years ago

No rozmyslam, ze pouzijem zakoncovaci roh na listu 40x40 a nejak si to dopasujem. U nas je to tak, ze strop (opadnuta omietka atd) sa opravovat bude ale diery musia zostat priechodzie, je to len kablova trasa bez kablov. Kabel natiahnem az ked budem pripajat zakaznika, davat kable vopred by sa nam neoplatilo....
0 x