Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

ADEX AD1000-8GPDM

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Re: ADEX AD1000-8GPDM

Příspěvekod okoun » 4 years ago

tak bohužel i tento model je v prde.... to je hrozný tohle fakt :(
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

Copak se vám pořád nelíbí? Ano má to svoje mouchy, ale ty switche fungují dobře. SNMP to nemá, škoda, ale jinak to chodí bez záseků a jako tupý switch s možností vypínání portů a DHCP snoopingem to je OK. Máme je nasazené a zatím s nimi nejsou vůbec problémy, mimo toho pingu. Kdyby byl model o 16p, tak by to bylo úplně super :-)
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

tak jako jak mám prosím alespon minimálně dohledovat to zařízení, když snmp to nemá a ping také ne? prosím dejte mi vědět....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Petr Bačina
Příspěvky: 1361
Registrován: 9 years ago
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petr Bačina » 4 years ago

blbě no :-)
Já to beru jako lepší tplink, který jsem taky neměl možnost dohledovat. Ale do tohoto můžu alespoň hrábnout. Tím neobhajuji známé chyby, taky bych radši, aby to fungovalo. Pro nás to znamená hlavně, že to už nemusíme sami bastlit s TPlinkem a úpravou poe panelů.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

jenže potom ta cena neodpovídá sorry jako... lepší je si udělat vlastní poe s ochranejma diodama a mít tam plnotučné mkčko....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Jenya
Příspěvky: 486
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod Jenya » 4 years ago

dudajan píše:
Kaja píše:
Petr Bačina píše:DHCP snooping už tam je teď.

Ja vim, ale chci mit jistotu ze bude u u Broadcom verze.

R


Dobrý den, ano bude to stejné, s tím, že tam budou slibované funkce "bez poe nejdou data" ...


Dobry den,

tato funkce (bez poe nejdou data) bude "natvrdo", nebo ji bude mozne i vypnout?
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

podle přednášky z UH to půjde nastavit v tom web nastavovátku, je ale otázka jestli to vůbec bude a kdy....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...