Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kaora vypadek ?

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
vreco
Příspěvky: 10
Registrován: 11 years ago
Bydliště: Praha / Trutnov (jak kdy :-))
Kontaktovat uživatele:

Re: Kaora vypadek ?

Příspěvekod vreco » 4 years ago

"V seznam.cz je velmi populární, zvlášť po tom, co si v Seznamu koupili stream.cz :joy: Dodnes mu tam spousta lidí nemůže přijít na jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
IP adresy a ASko, co si ze svého zaplatil stream.cz akterý si Seznam posléze koupil stačil Vreco chvíli předtím bez vědomí managementu firmy šikovně převést do svého nového LIRu - do Kaory."
Tak bývalý kamaráde, tohle už není trollení, tohle je trestný čin pomluvy, tohle jsi přehnal. IP adresy a ASko, co si ze svého zaplatil Stream, jsem od Streamu normálně odkoupil, existují na to smlouvy (jedna část leží koneckonců v archivech NIX, protože převod členství v NIXu byl součástí tohoto dealu), bylo o tom rozhodnuto i v rámci Seznamu (který měl svoje AS a svoji síť, takže síť Streamu nechtěl) a tyto smlouvy byly několikrát podepsány lidmi ze Streamu (protože těch smluv a následně smluv o převodu se podepisovalo několik). Pokud tuhle žumpu čtou lidé z NIXu, tak si to mohou ověřit u sebe, Tobě to může být jedno, kdyby to Seznamu vadilo, kdykoliv mě mohli zažalovat. O prodeji Kaory nevíš vůbec nic, ale koukám, že Ti to leží v žaludku. Mrzí mě, že jsem takovéhohle zmrda, jako jsi Ty, považoval za kamaráda, resp. můžu Ti říct, že jsi se po těch dvaceti letech pěkně odkopal a po těch lžích, co tu o mě šíříš (ať už jako zacharias nebo pod svými alter-anonymními nicky), nebudu mít nejmenší zábrany řešit to přes policii... Pořád jsem Tě omlouval, přede všemi, ale Ty jsi vážně magor.
1 x

Uživatelský avatar
zacharias
Příspěvky: 56
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod zacharias » 4 years ago

vreco píše:"V seznam.cz je velmi populární, zvlášť po tom, co si v Seznamu koupili stream.cz :joy: Dodnes mu tam spousta lidí nemůže přijít na jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
IP adresy a ASko, co si ze svého zaplatil stream.cz akterý si Seznam posléze koupil stačil Vreco chvíli předtím bez vědomí managementu firmy šikovně převést do svého nového LIRu - do Kaory."
Tak bývalý kamaráde, tohle už není trollení, tohle je trestný čin pomluvy, tohle jsi přehnal. IP adresy a ASko, co si ze svého zaplatil Stream, jsem od Streamu normálně odkoupil, existují na to smlouvy (jedna část leží koneckonců v archivech NIX, protože převod členství v NIXu byl součástí tohoto dealu), bylo o tom rozhodnuto i v rámci Seznamu (který měl svoje AS a svoji síť, takže síť Streamu nechtěl) a tyto smlouvy byly několikrát podepsány lidmi ze Streamu (protože těch smluv a následně smluv o převodu se podepisovalo několik). Pokud tuhle žumpu čtou lidé z NIXu, tak si to mohou ověřit u sebe, Tobě to může být jedno, kdyby to Seznamu vadilo, kdykoliv mě mohli zažalovat. O prodeji Kaory nevíš vůbec nic, ale koukám, že Ti to leží v žaludku. Mrzí mě, že jsem takovéhohle zmrda, jako jsi Ty, považoval za kamaráda, resp. můžu Ti říct, že jsi se po těch dvaceti letech pěkně odkopal a po těch lžích, co tu o mě šíříš (ať už jako zacharias nebo pod svými alter-anonymními nicky), nebudu mít nejmenší zábrany řešit to přes policii... Pořád jsem Tě omlouval, přede všemi, ale Ty jsi vážně magor.
S někým si mne asi pletete. Nikdy jsem se s Vámi nekamarádil, tak nevim co mi tykáte :joy: Ty smlouvy nicméně podepsalo staré vedení dřív, než se nový vlastník stačil vůbec rozkoukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl to typický rychlý tunýlek po babišovsku, za ty adresy jste nezaplatil ani jednu korunu, Vy smlouvo :joy: A že jste notorický sedmilhář dokazuje i Váš webíček. Chlubíte se tam přípojkama, které jste nikdy neměl. NTT, Level3, Sparkle, GTT. Hlavně vypadat velký :joy: Deklarovaný desítky gigabit do světa jsou jen Váš mokrý sen :laughing: I v tý Opatovický jste měl akorát měli poštovní schránku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani na pořádnou kancelář nemáte :grin: Co tam máte dále, kromě svého bububu? :stuck_out_tongue_winking_eye: Už jste si aspoň pořídili tu druhou napájecí větev, o které jste doteďka jenom básnili? :joy:
0 x
Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit.

Dalibor Toman
Příspěvky: 1246
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Dalibor Toman » 4 years ago

skrivy píše:Ale když se dívám:

Tak mi multihomed nepříjde. Ale nechám si poradit od zdejší komunity. Reálně do toho nevidím.


ten vypis od HE i podobny od RIPE trosku keca. Zrejme nebere v potaz cesty v BGP, ktere nejsou best. Ja mam v tehle chvili nekolik desitek eBGP spojeni, ale zrejme protoze krome jednoho jsou ostatni znevyhodneny prependem, tak nas AS take vypada v techhle nastrojich jako by mel jen jednu cestu ze sveta.
1 x

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 4 years ago

Tohle vlákno skutečně graduje. Dovolím si požádat o uklidnění diskuze, začíná to tu být docela na hraně.
0 x

vreco
Příspěvky: 10
Registrován: 11 years ago
Bydliště: Praha / Trutnov (jak kdy :-))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vreco » 4 years ago

zacharias píše:Ty smlouvy nicméně podepsalo staré vedení dřív, než se nový vlastník stačil vůbec rozkoukat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl to typický rychlý tunýlek po babišovsku

Nový vlastník (Seznam) nabyl společnost 31.3.2011, smlouvy na převod AS a IP ze Streamu na Kaoru byly podepsány v listopadu 2009. V té době už Seznam ve firmě vlastnil 50% a ty smlouvy musel schválit. Tolik jen pro upřesnění.

zacharias píše:I v tý Opatovický jste měl akorát měli poštovní schránku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ani na pořádnou kancelář nemáte :grin:

Víš moc dobře, že tam ty kanceláře byly, protože Stream startoval právě na této adrese a v těchto kancelářích. A ano, rád se chlubím tím, že jsem byl na začátku Streamu, protože jsem na to pyšný.
0 x

Uživatelský avatar
alestr
Příspěvky: 43
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod alestr » 4 years ago

Tak to je hodně vostrý. Sami udělaj několikátej průser v řadě, co pořádně nevysvětlej. Místo toho vyhrožujou téóčky na všechny strany :joy: To se u Wedosu museli po tom svém blogísku doslova rozbrečet :laughing: Nezbývá než borcům popřát hodně štěstí v jejich dalším působení. Tohle je fakt dodavatel za všechny prachy :smiley:
0 x

jakduch
Příspěvky: 76
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod jakduch » 4 years ago

Pamatuju dobu kdy jedna síť měla konektivitu od jednoho z velké trojky. Lehlo to několikrát do roka, očistec byl zjistit co se děje a peníze jsme za to nevrátili žádné.
Teď jsou u Kaory, mají k tomu jinde zálohu s poloviční kapacitou naddimenzované hlavní linky a když Kaora lehne, prostě se to přesměruje. Kaora aspoň komunikuje, ceny odpovídají kvalitě a jsou v případě výpadků fér.
Z diskuze co tady je mám spíš pocit že si někdo musí zvednout ego tím jak spolehlivou má konektivitu a tím že někdo ne. Proč se tu do sebe musí lidi takhle navážet, to na komunitním fóru prostě nechápu. Ať se lidi s lepší konektivitou zavřou do skříně a leští si Cisco, no co že jsou na tom líp. Lidi s tou horší jsou na tom teda asi hůř, ale tak asi jim to stačí.
Využijeme komunitní fórum na budování komunity a nebo si hrabte svůj piseček a prosím, neútočte tu na sebe.
2 x

vreco
Příspěvky: 10
Registrován: 11 years ago
Bydliště: Praha / Trutnov (jak kdy :-))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vreco » 4 years ago

jakduch píše:Z diskuze co tady je mám spíš pocit že si někdo musí zvednout ego tím jak spolehlivou má konektivitu a tím že někdo ne. Proč se tu do sebe musí lidi takhle navážet, to na komunitním fóru prostě nechápu.

Nejsou to lidi, je to jeden člověk pod více nicky. Zachariáš je tentýž člověk jako Alestr. Proč tolik kope do Kaory, kterou rozhodil výpadek v CeColo, nechápu. Ani nechápu, co je mu do toho, proč nám to nejelo déle než jiným - zákazníci to info dostali (pokud by psali skrivy nebo Orel007, že něco skrýváme a nekomunikujeme, byla by to jiná, oni jsou zákazníci a Incident report dostali), pouštět informace sem, aby tento zjevně nemocný člověk pokračoval v manipulaci a překrucování věcí, zpochybňování faktů, nemám zapotřebí. Nebaví mě, když nemá koule na to se podepsat, a jen tady do mě kope (všímavý čtenář postřehl, že už to dávno není o výpadku napájení v CeColo a věcech souvisejících).
0 x

TTcko
Příspěvky: 771
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod TTcko » 4 years ago

vreco píše:Nejsou to lidi, je to jeden člověk pod více nicky. Zachariáš je tentýž člověk jako Alestr.


ještě bych si tipnul další dva nicky.... marvon a mjoula
3 x

JCltm
Příspěvky: 241
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod JCltm » 4 years ago

TTcko píše:
vreco píše:Nejsou to lidi, je to jeden člověk pod více nicky. Zachariáš je tentýž člověk jako Alestr.


ještě bych si tipnul další dva nicky.... marvon a mjoula

To by mohl potvrdit někdo z moderátorů podle IP ;)
0 x

Uživatelský avatar
sub_zero
Příspěvky: 1741
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod sub_zero » 4 years ago

JCltm píše:
TTcko píše:
vreco píše:Nejsou to lidi, je to jeden člověk pod více nicky. Zachariáš je tentýž člověk jako Alestr.


ještě bych si tipnul další dva nicky.... marvon a mjoula

To by mohl potvrdit někdo z moderátorů podle IP ;)


no myslim ze nemuze bejt tak blbej, aby sem lezl pod jednou ipkou, ze jo.. :D
2 x
Říkáš-li, že něco nejde, znamená to, že to neumíš.

Jirka Lazorčák

PS: Ta fotka je stará, už mám +15kilo..

JCltm
Příspěvky: 241
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod JCltm » 4 years ago

sub_zero píše:no myslim ze nemuze bejt tak blbej, aby sem lezl pod jednou ipkou, ze jo.. :D

Tím bych si tak jistý nebyl ;)
0 x

Uživatelský avatar
zacharias
Příspěvky: 56
Registrován: 4 years ago

Příspěvekod zacharias » 4 years ago

Tady je to najednou samej detektív :joy: No to buďte rádi, že se tím neživíte. Nevydělali byste si ani na suchou kůrku s vodou :smile:
Přílohy
attachment.jpeg
attachment.jpeg (184.89 KiB) Zobrazeno 2835 x
0 x
Dělá-li soupeř chybu, netřeba ho rušit.

skrivy
Příspěvky: 61
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod skrivy » 4 years ago

vreco píše:pokud by psali skrivy nebo Orel007, že něco skrýváme a nekomunikujeme, byla by to jiná, oni jsou zákazníci a Incident report dostali


Přijetí incident reportu můžu potvrdit. I během výpadku se mnou Zdeněk komunikoval. Ale - na hotline jsem se nedovolal - timeoutovalo to jako, že jí výpadek postihl také.

Vyřešilo se i to, proč mi to částečně lehlo, ikdyž nemělo.

Ale samozřejmě mě sere, že to lehnout v tomto případě vůbec nemuselo.
0 x

b_henry
Příspěvky: 58
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod b_henry » 4 years ago

TTcko píše:
vreco píše:Nejsou to lidi, je to jeden člověk pod více nicky. Zachariáš je tentýž člověk jako Alestr.


ještě bych si tipnul další dva nicky.... marvon a mjoula


Tak zacharias/mjoula je na 99,99% od O2, takže se nedivme. :-)
0 x
Uživatel co rád kouká profíkům přes rameno :-)