Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

jak na nahrávání hovorů u samsungů

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

jak na nahrávání hovorů u samsungů

Příspěvekod okoun » 4 years ago

nevíte prosím někdo jak lze aktivovat nahrávání hovorů u samsung telefonů konkrétně s9? bohužel v EU je tato funkce v andoridu samsungu zakázaná.
někde jsem četl že to lze odblokovat pomocí nějaké sim karty, která není z EU, přesný postup však neznám tak aby to chodilo i potom z CZ sim kartou, případně je nějaký postup pomocí rootu androidu?

díky za nápady....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

na s10+ používám Cube ACR a funguje. Měla by trpět stejnou nemožností nahrávat hovory.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

methernet
Příspěvky: 52
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod methernet » 4 years ago

okoun píše:nevíte prosím někdo jak lze aktivovat nahrávání hovorů u samsung telefonů konkrétně s9? bohužel v EU je tato funkce v andoridu samsungu zakázaná.
někde jsem četl že to lze odblokovat pomocí nějaké sim karty, která není z EU, přesný postup však neznám tak aby to chodilo i potom z CZ sim kartou, případně je nějaký postup pomocí rootu androidu?

díky za nápady....


Mám Xiaomi s čistou Android 9 a používám ACR. Umožní mi to náhrávat sice jenom přes mikrofon, ale stejně většinou zapínám reproduktor, takže je i protistrana dobře slyšet. Ofiko verze z Google Play neumožňuje k nahrávkám přiřazovat tel. čísla, ale mimo Play se dá stáhnout oficiální verze unchained, která to umí. Na jiných Androidích nadstavbách to IMHO bude fungovat podobně.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

ACR sice funguje tedy jen mikrofonem což tedy není nejlepší když mluvíte třeba pomocí modrého zubu ale problém ACR je že nezaznamenává čísla na které se volalo a která volala...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

hele to je zajímavý. Před tejdnem mi psal brácha že mu acr nepřekládá čísla z adresáře takže vidí čísla což je na nic. To je ten problém? Já tam právě čísla nemám a mám tam jména.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

ne ono to nepíše čísla ani jména prostě nic a je to opět vinou google který při instalaci SW který pracuje s telefoním adresářem sdělí že nelze používat adresář kvůli nějaké pitomé ochraně osobních dat či čeho....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

já tam mám vidět všechno a nahrávání je nastavený na "Voice call (software)" a funguje to. Samozřejmě jsem po spuštění povolil přístupy k různým věcem co to chce.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

takže ted to instaluji a cituji: "počínaje březnem 2019 zakázala společnost google všem aplikacím pro nahrávání hovorů přístup k protokolu hovorů."
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

jahpisin
Příspěvky: 248
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod jahpisin » 4 years ago

pouzival jsem acr call recorder...ale zralo to baterku tak to slo pryc....pouzivam uz nejaky ten rok na mobilech od xiaomi vestavene nahravani a vse krasně čisté,bezstarostí....jel jsem taky leta samsungy od S2 ....ale pak byly stale horší a horší S7 edge byl poslední a nejhorší :)...ted uz jen muzu doporucit xiaomi a neřeším zadné banalní problemy :)
0 x

methernet
Příspěvky: 52
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod methernet » 4 years ago

okoun píše:ACR sice funguje tedy jen mikrofonem což tedy není nejlepší když mluvíte třeba pomocí modrého zubu ale problém ACR je že nezaznamenává čísla na které se volalo a která volala...


psal jsem to v prvním příspěvku - vývojáři ACR vydali verzi označenou "unchained", která přiřazování kontaktů podporuje. Jenom se nedá stáhnout přímo od Googlu, ale musí se najít apk na webu.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 4 years ago

no jo, jenomže neni ACR jako ACR. Těch ACR je mraky. Proto sem psal "Cube ACR" modro fialovo červená kostka s mikrofonem a sluchátkem na sobě. Když do play store napíšu acr tak to najde úplně něco jinýho.
0 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

methernet
Příspěvky: 52
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod methernet » 4 years ago

hapi píše:no jo, jenomže neni ACR jako ACR. Těch ACR je mraky. Proto sem psal "Cube ACR" modro fialovo červená kostka s mikrofonem a sluchátkem na sobě. Když do play store napíšu acr tak to najde úplně něco jinýho.

Konkrétně tohle https://www.apkmirror.com/apk/nll/call-recorder-acr/call-recorder-acr-32-7-unchained-release/
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

hapi píše:no jo, jenomže neni ACR jako ACR. Těch ACR je mraky. Proto sem psal "Cube ACR" modro fialovo červená kostka s mikrofonem a sluchátkem na sobě. Když do play store napíšu acr tak to najde úplně něco jinýho.


jj to jsem instaloval a to to napsalo, ale ono to umí obejít nějak zadníma vrátkama....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Orel005
Příspěvky: 690
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod Orel005 » 4 years ago

Pokud by jste nekdo mel opravdu funkcni reseni pro Samsung telefon, byl bych vdecny za radu. Vyzkousel jsem snad uz vsechno, i hapiho aplikace i zde doporucovanou appku unchained. Sice to ukazuje cisla, ale pri prehravani nahraneho hovoru jen ticho...
0 x
https://www.ORELSOFT.cz - ISP CZ / https://www.ORELSOFT.pl - ISP PL / https://www.levneVPS.cz - Hosting / https://www.GAMEHOSTING.cz - Herni hosting

Proc se schovavat v anonymite ? Kdyz neco delas, delej to na 100%, nebo se na to vyser.

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

mě to funguje ale ta kvalita z repráku nic moc přeřvu to já jak do toho kecám, jinak jak píšu integrované nahrávání lze ale musí se to odemknout nějakou mimo EU simkou....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...