Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

O2TV

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Filipová Ludmila
Příspěvky: 139
Registrován: 10 years ago

Re: O2TV

Příspěvekod Filipová Ludmila » 4 years ago

Hele zrovna o vikendu jsem to resil na zakaznika protece btestem z crska 105Mbps a porad se mu nenacita stb a prej o2 ze to je u nas, ale na vsech jinejch zarizenich to funguje neseka se jen ten stb nic... Takze neresit samy nevi co s tim je ;))

o2tv vubec obcas dela ruzne zazraky :( seka se na lince ktera jede 100m FD , nejde pretacet ale kdyz zavolam na podporu u nich vse ok dotaz od koho jste pripojen ... odpoved chyba je u vaseho poskytovatele .... prijde mi jak kdyz chyby generujou zamerne pokud na to nekdo kouka z jiny site jak z jejich . Mate nekdo podobny zkusenosti?

Už jsem to psala jinde. O2 TV Air STB generují trafic klidně i do průchodnosti linky. Už se to vyzkoušelo v minulosti, ale obráceně klient si stěžoval na pomalý net. podívali jsme se na rychlost přípojky a ejhle provoz na IP o2 v řádu desítek mega, povolilo se sto mega a zrychlilo se a tak dále, až do cca 300 Mbit. Takže u klienta se ořízlo na 15 Mbit což by mělo stačit a od té doby bez problému jak TV tak i inet. Jinak klient do o2 volal a problém u poskytovatele bez jakékoliv otázky a navíc ihned nabídnut přechod na dsl. Operátorka prý pohaněla wifinářské firmy co to jistě tahají bezdrátem. Úsměvné pak bylo to když zjistila , že v lokalitě cetin nemá žádné dráty takže jedině přes lte ten před chvílí pohaněný bezdrát. LF
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 4 years ago

Mate nekdo nekde email kam jim muzu posilat fakturu za vyjezdy k jejich vecne nefungujicim settop boxum? nemaj poradnej servis a prvni co tak zavolejte sveho poskytovatele u nas chyba neni .....
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

A proč jim to řešíš bezplatně? Je to tvoje zařízení? Tvoje služba?
Pokud chce zákazník servis tak ano ale placeně...
1 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Bohuzel ma pravdu ten chlapec, nehlede na to ze ten jejich kodek je tak stupidni ze je schopnej v hdcku vyzrat 20Mbps...
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 4 years ago

honzam píše:A proč jim to řešíš bezplatně? Je to tvoje zařízení? Tvoje služba?
Pokud chce zákazník servis tak ano ale placeně...

No jo nemuzu je servat z kuze za to abych prokazal ze na o2 jsou lemplove ... beru si na benzin .... ale nejak se to mnozi s tema novejma boxama co zacli davat me to zacina prudit ....
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 4 years ago

To ze ma O2 problemy s boxy pisou lide na jejich FB profilu casto. Kdyz se mi nekdo ozve, poslu mu screen z jejich FB, kde je videt, ze ten problem ma vice lidi, v jine siti, v jinem koute CR, tak at si to resi primo s O2.

Ja sam mam mimo jine O2 a problemy s boxem potvrzuji. Staci vypnout z elektriky a zapnout a zase to par tydnu jede.
0 x

pepulis
Příspěvky: 1418
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod pepulis » 4 years ago

A proc jim nereknete at si to vypnout a zapnou z elektriky? K lidem nejezdim a ani nehodal jezdit ...

ppp76 píše:
honzam píše:A proč jim to řešíš bezplatně? Je to tvoje zařízení? Tvoje služba?
Pokud chce zákazník servis tak ano ale placeně...

No jo nemuzu je servat z kuze za to abych prokazal ze na o2 jsou lemplove ... beru si na benzin .... ale nejak se to mnozi s tema novejma boxama co zacli davat me to zacina prudit ....
0 x

ppp76
Příspěvky: 3017
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ppp76 » 4 years ago

Protoze se jim kouse obraz a hotline o2 jim pipka tvrdi ze je to poskytovatelem tak musim jet a ukazat ze u nas problem neni .... kdyz tam nezajedu tak je pipina presvedci ze sem spatnej poskytovatel a pretahne je ... sice probelm budou mit porad a reseni bude behani vecne na jejich prodejnu bo servis jaksi nemaj takhle je aspon ukazu ze nemaji duvod odchazet a at si radeji vezmou tv u nas ...bohuzel vetsina jsou fotbalisti :(
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Hele nefunguje to i Stepanovi Benesovi a ten doma asi nebude mit jen tak obycejnou home pripojku :) kazdopadne uz jsem to taky parkrat resil lidi proste navedu na speedtest po telefonu nejlip primo z mikrotiku, aby videli ze jim linka fakt jejede... Bohuzel jak pises lidi jsou tupci a nechaj se od ty cubky ukecat do O2 Nejlepsi jsou ty boxy co se pripojovali jen po wifi :(.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

pokud řeším nějaký takový výjezd hned nabídnu naši TV a většinou si to lidé vezmou pač prý nevěděli že ji také nabízíme a ještě i trochu levněji :)
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

ppp76 píše:Mate nekdo nekde email kam jim muzu posilat fakturu za vyjezdy k jejich vecne nefungujicim settop boxum? nemaj poradnej servis a prvni co tak zavolejte sveho poskytovatele u nas chyba neni .....

Jejich poskytovatelem TV je O2, takže ať si volají tam a neotravují tebe. Toto je dobrý lidem říct hned zkraje, aby si nezvykli volat tobě, ale právě tomu poskytovateli, kterýmu za TV platí.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Jenze jak pise ppp76 ta cubka na lince O2 jim rekne ze je u nich vse ok at vola svemu poskytovateli netu ze to musi byt u nej. Zasrana sitova neutralita !!!
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

Není snad takový problém se zákazníka zeptat, jestli mu funguje internet. Pokud ano, tak ho nasměrovat na web České televize, ať si tam přehraje libovolný pořad z archívu a pokud to funguje (jakože na 99% ano), tak i ten největší vesnický balík musí pochopit, že chyba není u ISP, ale je někde u Kellnera. Výše uvedený postup pak raději preventivně doporučit zákazníkovi pro případné jakékoliv budoucí stížnosti, aby neztrácel čas vyvoláváním svému ISP :-)
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 4 years ago

Asi mas vyrazne inteligentnejsi zakazniky nez mi vesnicti ispci ;)
2 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Adolf.Shitler
Příspěvky: 521
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Adolf.Shitler » 4 years ago

To ani ne, ale už jsem dávno zjistil, že je lepší nikomu nedělat kašpara a řešit problémy nějakých OTT parazitů.
0 x