Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

bezdrátový wifi zvonek jaký?

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

bezdrátový wifi zvonek jaký?

Příspěvekod okoun » 4 years ago

můžete mi prosím doporučit nějaký domácí bezdrátový zvonek, který používá wifi?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

levian
Příspěvky: 71
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod levian » 4 years ago

Napr od Hikvision DS-KH6320-WTE1. Nezabudni ale ze aj tak to treba nejak napajat.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

a co třeba toto? https://www.czc.cz/ezviz-db1/250066b1/produkt tady je výhoda toho mobilu....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

levian
Příspěvky: 71
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod levian » 4 years ago

Hikvision ma tiez podporu smartphonov + v pripade ze mas aj NVR od hik da pripoji vonkajsia jednotka k NVR a mas nonstop zaznam.
0 x

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 4 years ago

0 x

homer
Příspěvky: 59
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod homer » 4 years ago

okoun píše:můžete mi prosím doporučit nějaký domácí bezdrátový zvonek, který používá wifi?

To má být i s kamerou?
Pokud bez, tak co z-wave?
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

tak jsem nakonec koupil od hiku DS-KV8102-IM ale jako mám problém to nějak nastavit tak aby to zvonilo o na telefonu, na PC mi to zvoní ale na telefonu nic, možná že pro telefon bude třeba abych ještě vlastnil DS-KH6310-WL? díky za rady...
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

Jojo presne tak potrebujes k tomu jeste ten "tablet" (vnitrni jednotku) a pak ti to bude zvonit i v telefonu v aplikaci. JA teda pouzil https://www.stasanet.cz/Domovni-telefon ... ision.html . Je hezci

Da s etedy koupit i primo https://www.stasanet.cz/Domovni-telefon ... amera.html ten ti bude zvonit primo do telefonu, ale je pres wifi a pokud nemas dobrej signal tak to nebezi tak dobre
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

Aha tak toho jsem se obaval protoze dalsi 2K v coudu. Nejde nejak misto toho naistalovat aplikace na server a tam to propojit s mobilem?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

To jsem taky hledal a nenasel. Nakonec jsem koupil ten tablet a bylo to jednoduzsi. A ty lidi si to hrozne chvalej, ze kdyz jsou u nich rodice na hlidani tak to zvladnout ovladat. Navic tam do toho tabletu jdou taky pridat dalsi kamery, takze muzes mrknout na kamery a nemusis poustet pocitac.

Kdyz vemu 2k za ten tablet, tak je to daleko min, nez ten cas co sjem resil jak to udelat jinak.

Na ten telefon to taky neni uplne super, protoze kdyz budes na dovce tak te to bude proad otravovat, takhle to vypnes, nechas jen v tom tabletu a domu se dozvonej, nekdo jim i otevre a je klid.

Parada je ze kdyz t inekdo zazvoni, tak to vzdy dela fotku kdo zvonil. Takze jak na tabletu, tak na telefonu. Zjistis kdo u tebe byl.
1 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

jasně ale já právě potřebuji aby ten telefon fungoval i když jsem v čoudu, navíc jak tedy ten telefon funguje? to je jako nějak pomocí SIPu? nebo musí mít ten tablet veřejku?
a nejde třeba udělat i to že ten zvonek jakoby někam zavolá na můj sip?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Mám Technaxx - Dahua (čína). Dá se připojit přes UTP i přes wifi. Vnitřní jednotku nepotřebuje, volá to na jakýkov Android
https://www.mironet.cz/technaxx-tx82-be ... DsQAvD_BwE
0 x

Uživatelský avatar
DaZa
Příspěvky: 40
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod DaZa » 4 years ago

Pridam se k tematu :)

Shanim zvonek ktery by dokazal presne to co popisuje recnik, ale stacilo by na kabel... Mam ke vratum dotazenou sit... Takze ideale napajene z poe (active/passive), po stisknuti tlacitka zavola na mobil (telefon je android - pres sim nebo napr nejakou appku)...

Mate nekdo neco overeneho...? :)

Diky moc za tipy
0 x
DaZa - aneb sen o vlastním malém datacentru...

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 4 years ago

Viz můj odkaz výše
0 x

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

okoun píše:jasně ale já právě potřebuji aby ten telefon fungoval i když jsem v čoudu, navíc jak tedy ten telefon funguje? to je jako nějak pomocí SIPu? nebo musí mít ten tablet veřejku?
a nejde třeba udělat i to že ten zvonek jakoby někam zavolá na můj sip?


nepouziva to SIP. Pouziva to aplikaci hikconnect. Takze jak nekdo zazvoni, prijde ti oznameni na telefon a to porad pipa dokud to nezvednes, nebo nezkonci limit pro zvoneni. NEtreba verejna, pouze internet. Funguje jak pro android tak iphone
0 x