Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

bezdrátový wifi zvonek jaký?

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Re: bezdrátový wifi zvonek jaký?

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

honzam píše:Mám Technaxx - Dahua (čína). Dá se připojit přes UTP i přes wifi. Vnitřní jednotku nepotřebuje, volá to na jakýkov Android
https://www.mironet.cz/technaxx-tx82-be ... DsQAvD_BwE



tohel taky nepotrebuje vnitrni https://www.stasanet.cz/Domovni-telefon ... amera.html , ale bohuzel je to jen pres wifi
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

tak ta only wifi není zat takovej průs.... protože se to dá vyřešit prostě nějakým AP které dám k tomu, ale spíše se bojím u těchto čín že to prostě přestane fugngovat a bude se to muser často rebootovat, přeci jen ten hik nějaká značka je....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

okoun píše:tak ta only wifi není zat takovej průs.... protože se to dá vyřešit prostě nějakým AP které dám k tomu, ale spíše se bojím u těchto čín že to prostě přestane fugngovat a bude se to muser často rebootovat, přeci jen ten hik nějaká značka je....


to jo. Ale kabel k tomu musis natahnou kvuli napajeni. Nechapu je proc to nema rovnou i ethernet. Kdyz tomu budu davat dalsi wifi, tak pak uz je lepsi koupit ten tvuj a dat dovnitr ten tablet. PRotoze vse je na kabelech.
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

jistě já bych také nejraději odstřelil toho kdo vymyslel wifi kameru a wifi tiskárnu :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
DaZa
Příspěvky: 40
Registrován: 7 years ago

Příspěvekod DaZa » 4 years ago

honzam píše:Viz můj odkaz výše


Jeee... To jsem prehledl.... Diky...
0 x
DaZa - aneb sen o vlastním malém datacentru...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

hocimin1 píše:To jsem taky hledal a nenasel. Nakonec jsem koupil ten tablet a bylo to jednoduzsi. A ty lidi si to hrozne chvalej, ze kdyz jsou u nich rodice na hlidani tak to zvladnout ovladat. Navic tam do toho tabletu jdou taky pridat dalsi kamery, takze muzes mrknout na kamery a nemusis poustet pocitac.

Kdyz vemu 2k za ten tablet, tak je to daleko min, nez ten cas co sjem resil jak to udelat jinak.

Na ten telefon to taky neni uplne super, protoze kdyz budes na dovce tak te to bude proad otravovat, takhle to vypnes, nechas jen v tom tabletu a domu se dozvonej, nekdo jim i otevre a je klid.

Parada je ze kdyz t inekdo zazvoni, tak to vzdy dela fotku kdo zvonil. Takze jak na tabletu, tak na telefonu. Zjistis kdo u tebe byl.


tak zjistil jsem jeden zajímavý nedostatek a to jest že mohu přidat jen jeden telefon :( nakopat je do řiti fakt....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

hocimin1
Příspěvky: 1154
Registrován: 17 years ago
Bydliště: Náchod

Příspěvekod hocimin1 » 4 years ago

To neni pravda, telefonu muzes mit kolik chces. Je potreba jenom aby ten telefon byl pripojen k uctu hikconect toho zvonku a bude zvonit kazdej ten telefon nebo zarizeni co se k tomu uctu pripoji :o)
0 x

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

aha tak to nevim já to mám v režimu toho hosta, také jsem si všimnul že mi to ten telefon někdy neprobudí když je zamčen :(
udělal jsem účet ale ted to zase řve že zvonek nelze dát k novému účtu protože je u jiného tedy u toho hostového a do něj se ted nedostanu, super ovládání fakt :(
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 4 years ago

tak bohužel čekám již více jak 2 měsíce na vyjádření od hiku na to že se mi nedaří zvonek spárovat s mým online účem pomocí aplikace hik-connect.
stále aplikace hlásí že zvonek je u jiného účtu a že se mám připojit ze stejné sítě jako je zvonek a zařízení půjde odpojit, což tedy neustále dělám a stejně to nejde a stále to řve že jsem v jiné síti...
za mě fakt výborná zkušenost s produktama hikvision :( a to nemluvím o tom že to nemá ani jednoduché web rozhraní a vše se nastavuji přitroublou aplikací....
1 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...