Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Netonix

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Panda410
Příspěvky: 80
Registrován: 12 years ago

Netonix

Příspěvekod Panda410 » 4 years ago

Zdravím
předěláváme sajty na 48V a hledáme vhodné switche pro napájení APček a MW spojů. Celkem mě zaujaly POE switche Netonix. Používá je někdo? Jste s nimi spokojení? Přeprodává je někdo v ČR?
Díky za info.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 4 years ago

Neprodává.

Hádám se s nimi kvůli memory leaku, který způsobuje občas reboot. Jinak až na relativní drahost jsou naprosto OK.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.

Panda410
Příspěvky: 80
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod Panda410 » 4 years ago

OK, díky za info. Odkud je objednáváte?
0 x

tulo
Příspěvky: 109
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod tulo » 4 years ago

Ja objednávam z Nemecka. Super na nich je ze DC verzia ma vstup "takmer lubovolny" a vie to vyrobit 48V 24V.

Nema to vsak ochranu oproti skratu. raz som zabudol odpojit dole konektor, hore som strihol kabel a bolo po switchi za 350€.
Druha vec je ze vyvoj zaspal a nemaju v ponuke sfp+ mam uplink 10gigabit a musim mat bonding dvoch gigabitov.
Napajat to vie ale vsetko na co si spomenies. mam tam siae, racomy, siklu, snehuliakov.


Teraz ich kupujem vo Varia-Stor. Predtym som ich kupoval v meconet. Neviem ako teraz ale naposledy bola cena o 15% lepsia vo variastore.
0 x

ludvik
Příspěvky: 4448
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod ludvik » 4 years ago

SFP+ má být snad brzy.
0 x
Jelikož je zde zakázáno se negativně vyjadřovat k provozním záležitostem, tak se holt musím vyjádřit takto: nové fórum tak jak je připravováno považuji za cestu do pekel. Nepřehledný maglajz z toho bude. Do podpisu se mi pozitiva již nevejdou.