Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Stream.cz > Televizeseznam.cz

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Stream.cz > Televizeseznam.cz

Příspěvekod zdenek.svarc » 5 years ago

Pokud to někomu uniklo:

…Stream.cz byla česká internetová televize, kterou vlastnil a provozoval největší portál v ČR Seznam.cz. Stream produkoval vlastní obsah, který v minulosti doplňovaly i převzaté televizní pořady (TV Prima a Óčko TV) a videa nahraná uživateli. Nyní je Stream pouze produkční společností vyrábějící obsah pro platformu Televizeseznam.cz, která zastřešuje veškerý videoobsah Seznam.cz

V dubnu 2019 byla původní samostatná platforma Stream.cz zrušena a její obsah se kompletně přesunul pod nový web Televizeseznam.cz, zastřešující veškerý videoobsah Seznam.cz, tj. - TV Seznam, Seznam Zprávy, Stream.cz, Super.cz, Novinky.cz, Proženy.cz, Garáž.cz, Sport.cz, ale zapojí také videa třetích stran - Zábavná videa "3v1" z kanálu ONE TV, reportáže z Extra.cz, rozhovory Pavla Štrunce z Info.cz aj…

https://cs.wikipedia.org/wiki/Stream.cz
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Po presunu silene neprehledne nebo je muj subjektivni dojem.
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod zdenek.svarc » 5 years ago

Bohužel, nepřehledné to aktuálně je. Na jednu stranu chápu, že je to daň plynoucí ze zastřešení velké spousty pořadů. Na druhou stranu, určitě to půjde udělat líp. Věřím, že s tím brzy něco udělají.
0 x

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Chapu tak snad to nekdy pretvori :)
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!