Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

sloučení vícero videí do jednoho v youtube?

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

sloučení vícero videí do jednoho v youtube?

Příspěvekod okoun » 5 years ago

neporadí prosím někdo jak v tom novém editoru youtube se sloučí několik nahrnaých videí do jednoho? hodinu na to nemohu přijít :(
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

tak jsem něco našel https://support.google.com/youtube/thread/1008587?hl=en prý že to youtube přestal podporovat, tedy krok zpět :D
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

S_a_M
Příspěvky: 458
Registrován: 8 years ago
Bydliště: Protektorat Böhmen und Mähren

Příspěvekod S_a_M » 5 years ago

Tak klasika upiratit Vegas sestrihat a sup na tytrubko ;)
0 x
Placam si jatra, tak mne neberte vazne :)
Ceragona uz mi tak nevadi. Vadi mi ovsem ze kuci v CEZu nedelaj svoji praci tak jak maj !!!

Uživatelský avatar
Fang
Příspěvky: 109
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fang » 5 years ago

Pokud jde jen o čistě spojení videí např. 1.mp4+2.mp4+3.mp4 tak na to lze použít i FFMPEG a pravděpodobně i jeho grafické nádstavby (Avidemux, Handbrake). Nicméně záleží na formátu containeru (souboru) a kodeku, např. M2TS či MTS soubory (H264 kodek), které jsou formátem mnoha FullHD kamer a při delších souvislých záznamech kamera dělá vícero souborů z důvodu limitace filesystému na SD kartě jdou kombinovat do jednoho souboru běžným binárním kopírováním pod Windows.

PS: samozřejmě že je videa nutno nejdříve stáhnout
0 x