Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

poptávka připojení - Seloutky (u Prostějova)

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

poptávka připojení - Seloutky (u Prostějova)

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Známý shání náhradu za současného Isp. (PLnet.cz)
Máte někdo pokryto?
Díky
0 x

m4rkus
Příspěvky: 27
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod m4rkus » 5 years ago

Kód: Vybrat vše

https://mapa.czfree.net/#lat=49.44108462770118&lng=17.06352543241573&zoom=15&autofilter=1&type=satellite&node=20725&tilt=0&heading=0&aponly=1&bbonly=1&
http://www.pvfree.net
0 x

Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Příspěvekod Cheprer » 5 years ago

Mno pvfree je taky výhra. To ať si raději vezme Luft od t-mobile. Jinak ti to o mlátí o hlavu.
Mám dva kluky co tam kousek bydlí oba měli pvfree i plnet a jedno lepší jak druhy.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

No jen tak zběžně jsem koukal na jejich stránky a wiki. Tam se zastavil svět :) doporučené zařízení parabola s rb711.
Taky se tam hodně zmiňuje připojení na 2,4ghz, atd... Jo docela rád jsem zavzpomínal :)
0 x

Cheprer
Příspěvky: 930
Registrován: 13 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Olomouc a okoli

Příspěvekod Cheprer » 5 years ago

honzam píše:No jen tak zběžně jsem koukal na jejich stránky a wiki. Tam se zastavil svět :) doporučené zařízení parabola s rb711.
Taky se tam hodně zmiňuje připojení na 2,4ghz, atd... Jo docela rád jsem zavzpomínal :)


Hele to je jenom třešnička na dortu. Velice rádi mají ap mikrotik a klienty ubnt. A potom se Diviš že to nechodí.
Nechci pomlouvat, ani to není konkurence. Ale jejich přípojky jsou docela marné. U freentu dejme tomu, tunel na daně a radoby technici to mají asi v paži. Ale plnet má hromadu reklamy a kvalita nic moc. Oba kluci ode mě měli původně plnet potom přesli na ten freenet i když jede stejne hrozně. A nakonec si oba dva pořídily Lte přípojku. Protože ta jim aspoň funguje. Necekas měsíc na vyřešení.
Mno nevím jak to tam kluci z těch firem vedou ale dobře to nebude. Já když tam za němá jedu občas na kafe tak se notoricky dívám na ty ap. A samy 5g uplinky atp... Tak potom je to těžký ze jo. Pokud nechces aby ti to známý /zakaznik o mlátil o hlavu tak dvakrát měř a jednou řež.
0 x
Ferenc Richard
info[at]RFservis[dot]cz
+420 774 164 886
Vystavba telek. reseni LTE, 3G, 2G [HUAWEI,NOKIA..]
Mikrovlny ericsson, huawei, ray, alcoma...
Vytyčování met. a opt. siti o2
Servis a udrzba mob. a fix stanic.
Poskytovani telek. sluzeb Olomoucky kraj.