Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Google Stadia, co vy na to?

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
zdenek.svarc
Administrator
Příspěvky: 1635
Registrován: 18 years ago
antispam: Ano

Google Stadia, co vy na to?

Příspěvekod zdenek.svarc » 5 years ago

https://www.cnews.cz/google-stadia-predstaveni-funkce

Za mě to tady mělo být už dávno. I když je pravda, že tady byla řada pokusů už před Googlem. Každopádně vzhledem k tomu, že terminál nelze při online hraní efektivně bufferovat jako audio/video, bezdrátové internetové přípojky jsou mimo hru. Co se mi hodně líbí, je pravděpodobná integrace do Youtube. Prostě koukáš herní video a když se rozhodneš vstoupit do hry, přepne se to do Stadie.
0 x

Tomáš Nesrsta
Moderátor
Příspěvky: 1333
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tomáš Nesrsta » 5 years ago

Bude hodně záležet na hráčích. Většinou jsou konzervy a kdo hreje na PS nikdy nechce hrát na Xboxu a obráceně. Tedy před googlem stojí dle mého názoru nelehký úkol přesvědčit hráče a tady budou hrát velkou roli i detaily jako je držení gamepadu.
0 x
Bývalý ISP...

Uživatelský avatar
Fang
Příspěvky: 109
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fang » 5 years ago

Osobně si myslím že to může být volba pro někoho kdo hraje občas (casual player) nemá doma konzoli/výkoné PC tzn. ne pro hardcore hráče kteří hrají denně. Za mě opravdu moc nevím jestli pro takovou službu je dnes místo, máme tu 2 zaběhlé herní konzole od Sony a Microsoftu kde funguje vývoj. Dále tu jsou PC Windows s hromadou obchodů ala Steam a výrobců herních komponent kteří se tomu budou pravděpodobně také bránit. Myslím že to Google nebude mít vůbec jednoduché, možná se nějaké "AAA" tituly objeví ale nemyslím si že hned ale spíše zpětně až po vydání na primárních platformách. V závislosti na tomto bude taky určující cena, která bude muset být trochu "podstřelená" aspoň ze začátku aby tahle služba vůbec vyvolala nějaký zájem.
0 x