Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Zkušenost s O2 (VDSL)

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Zkušenost s O2 (VDSL)

Příspěvekod Leeonek » 5 years ago

Rád bych se podělil o zkušenost jakým způsobem jedná O2.
Mám 2 VDSL přípojky, pro kancelář, a pak ještě jedno místo u rodičů. U rodičů jsem zřizoval přípojku asi před 5 lety, pro kancl před třemi. U obou smluv jsem trval na pouze ročním úvazku, protože jsem se nechtěl zbytečně vázat. U přípojky v kanclu jsem si dokonce zakoupil modem za vlastní, protože při ročním úvazku ho nechtěli dát v ceně.
Vědom si toho, že žádné závazky nejsou, volal jsem ohledně ukončení přípojky v kanclu. Platit v Brně 500Kč za 20Mbit, při neustálém slibování, že se brzo dostaví zrychlení mě přestalo prostě bavit. Proto jsem byl dost překvapený, když mi paní na telefonu řekla, že na obě přípojky jsou ještě závazky. Při dotazu jak je možné, že po 3 a 5 letech je stále úvazek na obou přípojkách, mi bylo vysvětleno, že O2 automaticky o 2 roky prodlužuje vypršenou smlouvu, pokud ji klient sám nevypoví.
To jako fakt v dnešní době je něco takového možné?
0 x

Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 5 years ago

Na IČO, pokud to máš psaný ve smlouvě, máš smůlu. Přípojka na občana se takto prodlužovat nesmí.
Kdyžtak se ozvi, umíme DSL bez závazku i pro IČaře :)
0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

CrazyApe
Příspěvky: 790
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod CrazyApe » 5 years ago

Zavolej na O2 ze by jsi chtel pripojky prepsat na fyzickou osobu. Vymysli si nejakou story proc to tak potrebujes a az ti to prepisou (jakoze prepisou) tak dej okamzite vypoved.
0 x

whef
Příspěvky: 997
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod whef » 5 years ago

Auto - prolongace je skoro dnes u všech velkých Opů jen musí zákazníka po dvou letech upozornit, že mu prodlužují smlouvu. Bohužel to tak mají všichni.
0 x