Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

PODA - nabidka 5G pro 3.7

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Re: PODA - nabidka 5G pro 3.7

Příspěvekod svestka » 5 years ago

Spíš to vidím tak, že si kluci prověřili místo, které u nich poptávali místní ISP, a obsadili ho sami.
Být po našem, tak to tam už půl roku funguje.
2 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)


Uživatelský avatar
svestka
Příspěvky: 1423
Registrován: 14 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod svestka » 5 years ago

0 x
UPDATE klienti SET internet_povolen = false WHERE po_splatnosti > 500
Lepší než výhra ve Sportce :)

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

mě se jen líbí jak ČTU do nás furt kéruje, že musíme mít ve smlouvám uvedené povinně to a ono, ale to že O2 a T-mobile tu vysloveně klamou zákazníky že mají 5G je docela nehorázné a ČTU to nevadí....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

okoun píše:mě se jen líbí jak ČTU do nás furt kéruje, že musíme mít ve smlouvám uvedené povinně to a ono, ale to že O2 a T-mobile tu vysloveně klamou zákazníky že mají 5G je docela nehorázné a ČTU to nevadí....

To bude tym, ze v ich ociach si ty a tvoja malinka firma na trhu neziaduca. Vitana je len velka trojka a par vyvolenych....predsa ta musia nejako dusit aby ti to neslo tak lahko.
0 x

Uživatelský avatar
hapi
Příspěvky: 12989
Registrován: 16 years ago

Příspěvekod hapi » 5 years ago

5G v podání operátorů jeji to co síť 5G. My už máme 5G asi 10 let aby bylo jasno :-D aha... třetí marketingový označení sítě :-) já v tom problém nevidím, jedná se prostě o firemní označení služby. To co nás může srát je že jsme malí sráči s malím potenciálem.
1 x
Supermicro + Mikrotik = SuperTik
high speed routery podle požadavků

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

tak to mě vůbec nevadí že jsem malÝ regionál, naopak nehci být žádný starnet a podobný moloch, pokud to někomu snad tak vadí tak si mohl dávno brát půjčky a živit se kupování ISP trosek....
1 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...


Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

cena v poměru rychlost je horší jak u tmobilu LTE tak čemu jako chtějí konkurovat?
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Pintero
Příspěvky: 1352
Registrován: 17 years ago
antispam: Ano

Příspěvekod Pintero » 5 years ago

okoun píše:cena v poměru rychlost je horší jak u tmobilu LTE tak čemu jako chtějí konkurovat?

Dyť to píšou - wifinářům :thinking:
Ale myslel jsem že chtějí konkurovat kvalitou a ne podstřelenou cenou za 195 měsíčně.
0 x

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

Tak ta je dotovaná jen na pár měsíců. Pak bude plná
0 x

Uživatelský avatar
pcwifi
Příspěvky: 2890
Registrován: 16 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Brnensko

Příspěvekod pcwifi » 5 years ago

TMobajli problem je ze kde nachytali dost ovecek, tam je pretizeno casto a uz nepripojuji... prece jen 3,7G ma kapacitu nekde jinde na sektor. A opet dalsi budovatele 4x4 MIMO... zas takove nedospele reseni.
0 x
Umřel sem, tak do mě nekopte a nechte mne spát... z principu na leckoho můžu srát a leckdy to i dělám, prostě život :o)))

Uživatelský avatar
okoun
Příspěvky: 6980
Registrován: 15 years ago
antispam: Ano
Bydliště: Mordor

Příspěvekod okoun » 5 years ago

ok tak je tam také O2 a vodnífone, každopádně nevěřím že by to tmobile neřešil a neupgradoval site aby mohl připojovat další....
0 x
Povoláním ISP není jen připojovat lidi k internetu, ale také jim dokázat vysvětlit, že bez pořádné investice do HW nelze udělat kvalitní přípojku a domácí síť...

Uživatelský avatar
honzam
Příspěvky: 5527
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod honzam » 5 years ago

okoun píše:ok tak je tam také O2 a vodnífone, každopádně nevěřím že by to tmobile neřešil a neupgradoval site aby mohl připojovat další....

Jo upgradují. U nás nějaký čas LTE nenabízeli vůbec. A teď už zas nabízí ale max 20Mbit
0 x

K3NY
Příspěvky: 442
Registrován: 8 years ago

Příspěvekod K3NY » 5 years ago

tak prvni zkusenost s jejich pripojkou na 3.7, odezva 48-60ms, svitavsko. Nevim co myslel M. Sigut slovy "velmi nizky jitter".
nema nekdo jinou zkusenost ?
0 x