Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

T-Mobile FttH

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Re: T-Mobile FttH

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

helapc píše:Budovat optiku je příležitost nabrat novou klientelu a udržet tu stávající. Lidi videj, že se děje něco nového a chtěj to.

To je mile ale len do vtedy az do tvojho rajonu nenakraca Tecko a bude ti pretacat klientov...potom je tvoja optika k prdu.
0 x

radektfm
Příspěvky: 21
Registrován: 5 years ago

Příspěvekod radektfm » 5 years ago

vše je otázka ceny, velcí operátoři to mají vždycky našponované a jsou nenažraní.
0 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 5 years ago

Pořád mohu bojovat líp než ty s WiFi.
Většina klientů má s velkými operátory svoji zkušenost.
1 x

Uživatelský avatar
Gemb
Příspěvky: 2633
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod Gemb » 5 years ago

helapc píše:Pořád mohu bojovat líp než ty s WiFi.
Většina klientů má s velkými operátory svoji zkušenost.


To su vzdy len sracky ohladom skusenosti...raz pride obchodnik, spravi klientovi krasnu "masaz" a zabudne sa na prehresky z minulosti. Takto to je a inak to neni, potom sa par krat povie slovo OPTIKA, ZRIADENIE ZADARMO, POL ROKA ZADARMO a maju klienta. Zrovna takto som demontoval jedneho s tym, ze som u neho pred mesiacom bol na servise a pytam sa ho ci si bude davat tu optiku od telekomu...ze nie, ze ma velmi zle skusenosti jak s funkcnostou tak s pristupom a hej po mesiaci uz mal telekom...prisiel obchodak, spravil masaz a bolo. Telekom moc dobre vie ako na to, obchodnikov maju jak lusk, pretocia vsetko....stavaju vsade a je im u prdele aky operator v lokalite je a ci je tam ina optika...neriesia...a by si sa cudoval, proste ani ta cena niekedy neni podstatna. Ludia od nas usli aj za cenu toho, ze maju novu sluzbu od telekomu drahsiu kludne o 5-10€....takto dokazu ludi spracovat...proste na zaplakanie.
0 x

helapc
Příspěvky: 1012
Registrován: 13 years ago

Příspěvekod helapc » 5 years ago

Souhlas. Jak myslíš, že to děláme mi?
Rozkopeme Vám to před barakem.
Nechcete tu pripojku zdarma závijst, když je to teď zadarmo?
Nechcete tu pripojku na dva měsíce vyzkoušet?
Pomůžeme Vám s výpovědi u stávajícího poskytovatele.
0 x

danno1771
Příspěvky: 48
Registrován: 12 years ago

Příspěvekod danno1771 » 5 years ago

Možem osobne potvrdiť, keď sa T-predajca snažil presvedčiť, že ich dsl je lepšie ako optika od pomaranča :joy: Z tých jeho argumentov sa mi zdalo. že to 19 ročné ucho ani poriadne nevie čo to ta optika je :joy:
0 x