Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

pomaly prenos dat

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Tequila
Příspěvky: 18
Registrován: 17 years ago

pomaly prenos dat

Příspěvekod Tequila » 17 years ago

Ahoj vsichni, mam masinu s procesorem 3,2GHz a RAM 512MB takhle mam dva kompy proti sobe a dela mi to jen 2700kbytes nevite kde by mohla byt chyba?? Spoj mam dany na 6metru s 19dbi antenama a karticky cm9, nastveni mikrotiku mam jako wds. Co jsem vsude cetl tak by to melo umet tak 10x tolik :( tak nevim proc to nejde. Za kazdou radu predem dekuji
0 x

mato1
Příspěvky: 947
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod mato1 » 17 years ago

Tequila píše:Ahoj vsichni, mam masinu s procesorem 3,2GHz a RAM 512MB takhle mam dva kompy proti sobe a dela mi to jen 2700kbytes nevite kde by mohla byt chyba?? Spoj mam dany na 6metru s 19dbi antenama a karticky cm9, nastveni mikrotiku mam jako wds. Co jsem vsude cetl tak by to melo umet tak 10x tolik :( tak nevim proc to nejde. Za kazdou radu predem dekuji


mas to na 6 metrov??? nie 600m? ak to mas na 6 m tak tam je chyba :-)

prehod to do AP - client
0 x

soucez
Příspěvky: 845
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod soucez » 17 years ago

mato1 píše:
Tequila píše:Ahoj vsichni, mam masinu s procesorem 3,2GHz a RAM 512MB takhle mam dva kompy proti sobe a dela mi to jen 2700kbytes nevite kde by mohla byt chyba?? Spoj mam dany na 6metru s 19dbi antenama a karticky cm9, nastveni mikrotiku mam jako wds. Co jsem vsude cetl tak by to melo umet tak 10x tolik :( tak nevim proc to nejde. Za kazdou radu predem dekuji


mas to na 6 metrov??? nie 600m? ak to mas na 6 m tak tam je chyba :-)

prehod to do AP - client


Jo a nebo si dej na stůl proti sobě 30dbi paraboly 90cm to pojede ještě lépe. :lol:
Podle mě už jsi ty CM9 téměř odpálil. TX power jsi měl raději také naplno že? :lol:
0 x

Leeonek
Příspěvky: 3485
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Leeonek » 17 years ago

Tequila píše:dela mi to jen 2700kbytes

No, to je v pořádku, 2,7MB/s je normální rychlost.
Tequila píše:Co jsem vsude cetl tak by to melo umet tak 10x tolik

??? jako 27MB/s? :D
0 x

Uživatelský avatar
Jan Holub
Příspěvky: 210
Registrován: 18 years ago

Příspěvekod Jan Holub » 17 years ago

:lol:
0 x