Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Vyřešeno: Allied Telesyn AT-GS950/24 (AT-S79) switch reset

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Uživatelský avatar
Fang
Příspěvky: 109
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Vyřešeno: Allied Telesyn AT-GS950/24 (AT-S79) switch reset

Příspěvekod Fang » 7 years ago

Mám tu na stole před sebou switch z druhé ruky Allied Telesyn AT-GS950/24 (AT-S79) od kterého neznám management heslo a na switchi není nikde tlačítko reset. Web sem prošel křížem krážem ale nenašel sem jak to resetnout do defaultu. Manuál je taky pořízení, reset hesla se provádí po přihlášení do managementu :roll: jinak tam nic v tomhle směru není.

Vzpomínám si že Cisca maj možnost resetu konfigurace při bootu nicméně to není tento případ, přes RS232 je vidět jak switch bootuje ale nenabízí vůbec žádnou možnost nějakého pre-boot vymazání. Neví někdo jak se do toho dostat? Nějaký skrytý klávesový boot chmat? Nebo mám opravdu smůlu a switch můžu hodit do koše? :cry:

Dík
Naposledy upravil(a) Fang dne 13 Feb 2017 18:46, celkem upraveno 1 x.
0 x


Uživatelský avatar
Fang
Příspěvky: 109
Registrován: 18 years ago
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Fang » 7 years ago

YAS! Funguje to! Díky moc! :wink:
Pokud by to někdo v budoucnu hledal a původní link nešel tak přikládám archiv s tooly sem:
Backdoor_Generators.zip
(184.21 KiB) Staženo 173 x

Obsahuje všechny utility pro "dobackdoorování" hesla z AT switchů.

Postup pro mou GS950/24 AT-S79:
1) rozbalit a přes CMD spustit GS950.exe, aplikace se pak dotáže na MAC adresu switche, zadat ve formátu s mezerami (např. 00 0A 0B 0C 0D 0E)
2) Aplikace následně vrátí heslo management uživatele "manager" (platí pro zmíněný switch GS-950/24 AT-S79)
3) Aplikace funguje pouze na 32bit Windows, při pokusu o spuštění na 64bit vyhodí chybu že není kompatibilní. Bezproblémů jsem takto heslo dostal na 32bit Windows 10 tabletu s USB síťovou kartou.
0 x

judzin
Příspěvky: 55
Registrován: 17 years ago

Příspěvekod judzin » 7 years ago

Dik hned mi to zvedlo karmu :) jsem rad ze to funguje
0 x