Toto je původní verze internetového fóra ISPforum.cz do února 2020 bez možnosti registrace nových uživatelů. Aktivní verzi fóra naleznete na adrese https://telekomunikace.cz

Kabel pod zateplenou fasádou

Příspěvky, které nespadají do žádného z vytvořených fór.
Laibir
Příspěvky: 369
Registrován: 17 years ago

Re: Kabel pod zateplenou fasádou

Příspěvekod Laibir » 4 years ago

Což trubka by byla OK, ale tam nenacpu moc UTP a není to moc poddajné k ohybu do zdi. Jinak bych to pak dělal optikou, ale to se prodraží na koncových zařízeních.
0 x

sacnok
Příspěvky: 345
Registrován: 9 years ago

Příspěvekod sacnok » 4 years ago

the.max píše:někdo mi kdysi říkal, že spodek husáku stačí ucpat tvrdým molitanem a tím tam přestane proudit vzduch a nemá tam co kondenzovat, ale nezkoušel jsem to.


Jo, jo, je to tak, je potřeba to ucpat dole, nejlépe něčím co nepropustí vzduch.
0 x

Striker
Příspěvky: 692
Registrován: 11 years ago

Příspěvekod Striker » 4 years ago

S tímhle byl problém dycky hlavně v těch novostavbách narychlo.. borcovi tekla voda do krabice se zesilovačem TV a PoE na anténu a nikoho to netrápilo dokud všechno nepřestalo jet a nezjistilo se to.... Krk se pak ucpal polystyrenem + myslím korkem a někde jsem viděl i montážní pěnu.
Radši jsem tam dal vaničku a aby to klient kontroloval každej druhej den.. pár dní se vylívala a pak se tam přidala ještě hadra na absorbci těch pár kapek a přestalo to.
0 x